nazwa:   
hasło:     
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
rejestracja szukaj wiadomości profil

Gęste brwi, depilacja, wzmocnienie

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Włosy
Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat / Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Maria22

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 20:07
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hoduję brwi od zeszłego lata:) , wcześniej przez 4/5 lat depilowałam je
Evil or Very Mad , teraz bardzo żałuję. Marzą mi się ładne długie, dość grube brwi. Mam niestety zielone oczy, mało widoczne, dlatego brwi doskonale je podkreśląSmile
Mam jednak problem, jedna brew rośnie b. ładnie, ładnie "zgrubiała" i na długość tez niezłe sobie radzi, gorzej z drugą, kiepsko zyskuje na grubości, na dodatek w jednym miejscu ma dziurę! mimo że nigdy jej tam nie depilowałam. Używam Loxonu, ładnie po nim podrosły, ale to jeszcze nie to. Używam odżywek do rzęs i brwi ----> Oriflame (polecam!!! świetna), co jeszcze, oprócz olejku rycynowego mogę zrobić? Myślicie, że odrosną?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moni

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 9:46
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Niedlugo skoncze 31 lat , a brwi depiluje od 13 -go roku zycia. teraz zaczelam bardziej zarastac . Zaczely rosnac mi male wloski biale nad brwiami(wasik tez zaczal sie pojawiac) i zaczelam usuwac te wloski, bo puder na nich bardzo osiada. Brwi tez od gory troche poprawilam, bo mialam zalamane, a takie podobano zaostrzaja rysy , a ja juz ostre mam(twarz kwadratowa). teraz mam lagodny luk i jakos wydaje mi sie ze mi ladniej. Moj problem to dlugi i niesforne wloski. Lubia sie powykrecac, dlatego ukladam je na odzywke Constance Carroll. Ona jedyna usztywnia wloski, a jak przygladze palcem i wysmaruje je porzadnie odzywka to sa ladne , gladkie, nic sie nie kreci i trzymaja sie caly dzien.
Tak sobie mysle co napisalas. Skoro ich nie wyrywalas , a maja taka luke, to moze wypadly same? Albo juz takie byly, ale ze sie wczesniej nimi tak nie przejmowalas, to nie zwrocilas uwagi.
Ja sama zaczelam sie bardzij przejmowac niz kiedys. Kiedys chcialam zeby byl proste i sie nie krecily, a teraz jeszcze zalerzy mi na odpowiednim ksztalcie, grubosci itp. Ciagle cos przy nich skubie, bo te male jasne wloski lubia szybko odrastac. Wodze teraz wiecej niz kiedys, a wolalabym tego nie widzec hihihi.
Moze podrasuj je kredka czy cieniem. ja moje czasami podrasowywuje jak mi sie wyrwie za duzo, albo wypadnie jakis wlosek co sie krecil jak szalony, ulozyc sie nie dawal i jest po nim puste miejsce, jak bym sobie za duzo wyskubala brwi.
Odzywki uzywam od 15-go roku zycia i jakos nie widze zeby brwi dzieki niej byly lepsze. Moze dlatego, ze juz tyle lat uzywam iz ciezko mi zauwazyc roznice, badz nie pamietam w jakiej kondycji byly kiedys. Rok temu uzywalam olejku rycynowego i tez nie stwierdzilam poprawy

Maria22

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 12:15
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dostawałam kiedyś Loniten (lek na ciśnienie, który poza obniżaniem ciśnienia, powodował porost włosów, dosłownie wszędzie), miałam wtedy gigantyczne brwi, gęste i koszmarnie grube, dziur nie było!, niestety w pewnym momencie postanowiłam sama je sobie wyskubać Rolling Eyes , zrobiłam to źle, bo od dołu i od góry, żałuję możliwe, ze wyrwałam w tym miejscu, ale nie wyrywałabym regularnie brwi z jej środka. Po wyrwaniu były dość cienkie, więc może jak teraz "zgrubiały", to właśnie to jest to miejsce, gdzie wyrywałam? nie wiem, staram się robić wszystko, co mogę aby odrosły. Co do odżywek, jakieś 2 lata temu kupiłam w Oriflame odżywkę do rzęs, miałam co prawda gęste, ale cienkie i nie powalające swoją długością, na dodatek proste, schodzące w dół, więc nie było ich widać. Po kilku miesiącach stosowania tej odżywki + szczoteczka podkręcająca, dały niesamowity efekt, rzęsy ściemniały, zgęstniały i zrobiły się b. długie, a dzięki szczoteczce, całkiem nieźle się podkręcają Very Happy . Są tak gęste, ze ostatnio musiałam wyrwać kilka bo mi wrastały do środka oka o kuły mi oko Evil or Very Mad . Ale nataki efekt trzeba niestety czekać kilka miesięcy, naprawdę warto!

Może jakieś porady co do moich brwi?

moni

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 14:17
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Chyba nie mozna poradzic wiecej niz juz robisz. Jak jest luka w brwiach to nie ma mocnych zamaskuj to kredka czy cieniem, albo zrob makijaz permanentry. Traktujesz je codziennie odzywka, wiec mysle, ze dbasz o nie jak nalezy. Pisalas cos o oleju rycynowym, wiec pewnie tez stosujesz. No co mozna jeszcze zrobic, zeby brwi byly ladniejsze, a powstala luka sie zapelnila? Doraznie domalowac. Jak pisalam wyzej sama tak robie, delikatnie przeciagam kredka, tak zeby powstal cien, zeby nie bylo widac typowej krechy. Potem jeszcze na sam koniec pociagam ostatni raz odzywka po brwiach i kolor sie lepiej stapia. Przygladze palcem i jest ok.

clajda

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 14:44
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny - tretinoina - na porost włosów, rzęs i brwi.

ja również po kilku latach "noszenia" dość cienko wydepilowanych brwi zapragnęłam mieć znów gęste i grube. zbiegło się to z kuracją atredermem. i udało się - brwi odrosły, rzęsy również się zagęściły (maziałam się równo aż po linię rzęs). żadnego innego wspomagacza nie stosowałam. w początkowej fazie też miałam luki - pięknie zarosły Very Happy

w związku z powyższym rozważam zastosowanie atredermu na skalp, ale szczerze powiedziawszy obawiam się łuszczenia na owłosionej skórze... wyobrażam sobie te wielkie płaty skóry wiszące na moich dość długich kudłach Shocked ale to już inny temat...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer gadu-gadu
Maria22

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 14:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ja stosuję atrederm na skalp! wlłam łyżeczkę Atredermu do Loxonu, a przecież oba są na spirycie i maziam się równo, nie oszczędzam! Wcale tak nie wysusza! Włoski po 2 dniach są przyklapnięte i lekko podsuszone przy nasadzie i to wszystko. Zastosuje tę odżywkę na porost włosów z olejkóe eterycznych (ona jest gdzieś tutaj opisana) dodaj nafty z wit. A+E, wit. w kropelkach dla niemowlaczków, i co tam masz jeszcze.... siedzisz z tym tak godz. lub 2 i zmywasz ze 2 razy szamponem. Efekt ----> rewelka!, włosy dostają 200% nawilżenia i sie nie przesuszają, przyanjmniej u mnie, spróbuj, co ci szkodzi.

A jak wcierasz ten atrederm? patyczkiem do uszu> jak czesto? bo ja wcieram ten sam Loxon z Atredermem w brwi, ale tylko raz, zaczęłam dopiero niedawno, więc efektów na razie brak, zobaczymy.

clajda

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 15:07
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Maria22 napisał:

A jak wcierasz ten atrederm? patyczkiem do uszu> jak czesto? bo ja wcieram ten sam Loxon z Atredermem w brwi, ale tylko raz, zaczęłam dopiero niedawno, więc efektów na razie brak, zobaczymy.

no cóż, ja wcieram w całą twarz. ostatnio na podkładce z 30% salicyla (skóra pięknie schodzi bez zbędnego wkurzającego kilkudniowego suchego łuszczenia się Wink )

Maria22

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 15:18
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No ja sobie buzki tym nie będę smarować, bo mam delikatną, bez żadnych niedoskonałości, moze po prostu Atrederm będę wcierać przy pomocy patyczka w brwi, myślisz, ze w ten sposób odrosną?

clajda

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 15:31
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Maria22 napisał:
No ja sobie buzki tym nie będę smarować, bo mam delikatną, bez żadnych niedoskonałości, moze po prostu Atrederm będę wcierać przy pomocy patyczka w brwi, myślisz, ze w ten sposób odrosną?

myślę, że jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie Smile

Nikita-v

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 17:10
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a ja wcieram w brwi Dermene żel na wypadanie włosów.. i chwale sobie, włoski mocniejsze, gęstsze i jaby ciemniejsze Rolling Eyes ( ogólnie mam jasno blond włosy i brwi wraz z rzesami również jaśniutkie Sad)

martula32

Wysłany: Nie Lis 30, 2008 20:49
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja jestem blondynka a brwi mam czarne jak smola... wszyscy sie mnie pytaja czy mam naprawdę czrne wlosy... a do tego te brwi są tak nisko ulozone i to wyglada strasznie... depilowalam juz ale dla mnie nadal sa tak nisko i oczy wydaja sie taki male. dopiero ten poradnik mi pomógł -ciach- tam także są artykuły o tym jak wzmocnić brwi. bo to chyba największy problem wielu kobiet, w tym mój

ayahuasca
Administrator

Wysłany: Nie Lis 30, 2008 20:53
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Piszesz już drugi post, w który zamieszczasz link do tej strony. W podanym linku nie ma żadnego poradnika, w poprzednim też była tylko lista otagowanych artykułów (dotyczących łysienia). Skoro twoja obecność ogranicza się do reklamy - wybacz, ale musimy się pożegnać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asiulek107

Wysłany: Sro Lut 18, 2009 1:24
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a ja mam z kolei problem taki, co mnie do szału doprowadza, nad regulacja brwi spedzam godzine. brwi mam bardzo geste, długie, grube, czarne zdrowe i cholernie twarde i rosnące z zadziwiającą szybkością, gdybym ich nie depilowała to bym je miala od powieki w góre - las, i nie ma mowy zebym ich na gorze nie depilowala bo to wrecz komicznie wyglada takie ładne i gładkie na dole i takie krzaki na gorze, ale nadanie im jednego kształtu - nie ma mowy jedna brew jest troche inna od 2 i włoski rosna w innym kierunku co zmienia ich wyglad kompletnie, naprawde raz na 20razy uda mi sie to zlikwidowac, czasem robie sobie zbyt ostry łuk, ale naprawde ciężko mi nad tymi włoskami zapanować, a w dodatku oczy zielone rzesy takie jak i brwi i wygladam agresywnie. no i problem z ta gestoscia. jak je przerzedzic?

Karolina

Wysłany: Pią Lut 20, 2009 13:34
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Na brwi (i rzęsy): olej rycynowy, kwas hialuronowy, Gal - Odżywka keratynowa.

Olej rycynowy to sprawdzony sposób, który zawsze działał. Z kolei kwasu hialuronowego bym raczej nie podejrzewała, a jednak. Przeczytałam na Mazidłach, że przyspiesza wzrost włosów i spróbowałam na brwiach (stężenie 100%) i faktycznie działa porównywalnie z olejem rycynowym - po kilku dniach takiej kuracji miałam wyraźnie więcej nowych włosków. Przypadkiem natknęłam się na odżywkę polskiej firmy Gal i jestem bardzo zadowolona. Daje takie efekty jak olej rycynowy (ma go w składzie), tylko nie ma chyba najbardziej denerwującej cechy tego olejku (przy aplikacji na rzęsy) - nie jest gęsta i nie spływa do oczu, więc nie pieką mnie po niej oczy. Dodatkowo ma w składzie m.in. witaminy i inne olejki. O zakupie zdecydowała spora wydajność i niska cena. Okazało się, że zakup trafiony w 10.

Izolda

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:24
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy kogos zainteresuje ale napisze.
Na wypadanie ( dość intensywne)pomogło mi picie co rano zmielonego siemienia lnianego z odrobiną spiruliny.
Kiedyś stosowałam podobnie (wstrzymało wypadanie)ale bez siemienia, za to tabletki ze spirulina + zelatyna

Czy ktoś używał inneov gęstość włosów?

malinowa

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:28
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

używał, używał...
jak dla mnie szkoda kasy Sad

na brwi to ja kładę wszystko to, co na buźkę (poza retinoidami), rolką też jezdżę po brwiach

aniam69

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:44
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

clajda napisał:
po raz kolejny - tretinoina - na porost włosów, rzęs i brwi.

Potwierdzam, choć dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że już bardzo dawno nie używałam sephorowej paletki do brwi. Bo nie muszę (no i mam kolejny powód aby kochać atrederm Very Happy)

lucylla

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Też potwierdzam :)Atrederm poprawia jakość brwi i rzęs. Mam długie rzęsy,miałam dosyć gęste,a teraz rosną mnie w dwóch rzędach(jedna rzęska nad drugą)i zrobiły się grubsze.Smarowałam powieki bardzo blisko rzęs,oczywiście uważałam,żeby nie dostał się do oka.

Ostatnio zmieniony przez lucylla dnia Wto Cze 14, 2011 10:42, w całości zmieniany 1 raz

malinowa

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 14:05
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

o matko, to może i ja spróbuję, chociaż brwi mam gęste, ale ten drugi rząd rzęs brzmi kusząco

aniam69

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 17:05
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Brzmi nieźle Lucylla, gorzej będziej jak nam drugi rząd brwi urośnie Razz

A poważnie: skoro tak, od dziś smaruję okolice rzęs, tylko co z łuszczeniem w tej okolicy Question

Lemongrass

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 17:59
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

hmmm, bardzo interesujące te Wasze spostrzeżenia
właśnie uświadomiłam sobie, że coś często muszę ostatnio sięgać po pęsetę
ale łuszczące się powieki Question plus ewentualne podrażnienia Question ja i tak mam wieczną czerwoną obwódkę wokół ócz..
no i chyba tretinoina w płynie lepiej by się nadawała niż mój gęstawy retin

lucylla

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 18:24
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

aniam69 napisał:
Brzmi nieźle Lucylla, gorzej będziej jak nam drugi rząd brwi urośnie Razz

A poważnie: skoro tak, od dziś smaruję okolice rzęs, tylko co z łuszczeniem w tej okolicy Question

Drugi rząd brwi jak na razie mnie coś nie rośnie Very Happy Skóra w brwiach łuszczy się dość mocno,natomiast w rzęsach nie,skóra powiek łuszczy się delikatnie.O dziwo żadnych podrażnień oczu nigdy nie miałam,aż sama się dziwię.Jak ktoś ma wrażliwe oczy,to raczej nie radzę tej metody.Ja wrażliwych nie mam. A rzęsy naprawdę się poprawiły,brwi też Smile

Ostatnio zmieniony przez lucylla dnia Wto Cze 14, 2011 10:38, w całości zmieniany 1 raz

malinowa

Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 9:30
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czy Zorac podobnie zadziała na rzęsy jak Atre?

aniam69

Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 16:12
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Malinowa, Atrederm ze względu na postać chyba wygodniejszy i bezpieczniejszy jednak.
Maziam patyczkiem dousznym po linii rzęs i jest cacy, krem nie wchłonie się tak szybko jak płyn na bazie alkoholu. Będzie siedzieć w rzęsach i włazić bezczelnie do oczu i podrażniać. Chyba... Question

No i wszyscy piszą: tretinoina, a Zorac to tazaroten, może to też ma znaczenie?

malinowa

Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 16:43
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzięki Aniam, to ja muszę Atre na biegu kupić, bo mam tylko Zorac.

dubaji

Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 13:06
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kurcze, niestety już nie przetestuję zbawiennego wpływu na rzęski, bo już nabawiłam się na czółku piegusków Sad .
Pozostaje na lato zabieg przedłużenia rzęs. Wink

malinowa

Wysłany: Czw Maj 07, 2009 15:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

na przedłużanie rzęs to i ja się kiedyś skusiłam, efekt super, ale po zdjęciu doklejonych kepek ciężko się przyzwyczaić do dawnego wyglądu

dorotita

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 22:13
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Poprosze o informacje ile czasu trzeba wcierac atrederm w brwi i rzęsy aby zobaczyc efekty? i czy to sie nie distaje do oczu? jak wy to wcieracie?patyczkiem do uszu czy szczoteczka od tuszu do rzęs?

malinowa

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 7:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ile czasu? Kwestia indywidualna.
Trzeba uważać, aby płyn nie dostał sie do oczu.
Najlepiej aplikować go patyczkiem do uszu, delikatnie na linii rzęs. Jest to płyn na alkoholu i szybko sie wchłania.

Gia

Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 16:38
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja mam od połowy bardzo mało i bardzo cienkie brwi, przyszedł mi do głowy iście szatański pomysł - żeby zgolić je sobie do połowy i przez te 3 tygodnie domalowywać końcówkę kredką, jednocześnie myziając się rycynowym.
myślicie, że to dałoby lepszy efekt niż sam olejek rycynowy?

Strona 1 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Włosy
Idź do strony 1, 2  Następny
Skocz do: