nazwa:   
hasło:     
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
rejestracja szukaj wiadomości profil

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Ogólna tematyka
Zobacz poprzedni temat / Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
matii

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 18:42
Temat postu: Powiększanie biustu kwasem hialuronowym
Odpowiedz z cytatem

uuu.... nareszcie pozytek z kwasiku ktory zalega w lodowce Very Happy
http://www.wbienkowski.pl/pisza.php

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayahuasca
Administrator

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 19:54
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Będzie, że się czepiam, ale...

Cytat:
Jedna pierś jest już powiękrzona. Druga zaraz będzie.

Twisted Evil

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matii

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 20:10
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

haha nie zauwazylam ale sam pomysl jest niezly Kwasik jest tylko ten lek przed iglami.... Rolling Eyes

seshen

Wysłany: Nie Mar 23, 2008 0:33
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak głęboko trzeba go wstrzykiwać. I co z nim się potem dzieje? akumulowany jest w komórkach? której warstwy?

poszukałam:

Cytat:
Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej.
Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.

Żele na bazie kwasu hialuronowego są stosowane do produkcji implantów, które służą do wypełnienia zmarszczek i powiększania ust. Ze względu na to, że kwas hialurynowy stopniowo wchłania się do organizmu, implanty na bazie żeli hialurynowych są nietrwałe, co powoduje, że zabiegi z ich użyciem trzeba powtarzać 2 do 3 razy w roku.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_hialuronowy

Goshka

Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 20:40
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Fajne Very Happy ale metoda dosć młoda, więc tak naprawdę nie ma pewności czy jednak nie niesie ze sobą jakiś zagrożeń. Czy ktoś z Was ma dostęp do badań naukowych tej metody?

Poly

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:17
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja powiem jedno : wierze w ta metode Cool , silikonu nigdy raczej nie wszczepilabym sobie a kwasik czemu nie Wink

Cytat:
Zabieg z zastosowaniem preparatu o nazwie Macrolane® umożliwia bezpieczne i prawie bezbolesne powiększenie piersi bez operacji chirurgicznej i wszczepiania implantów. Metoda stanowi znakomite rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pełniejszych kształtach, ale obawiają się skalpela i bolesnej rekonwalescencji lub nie chcą mieć silikonowych protez.

Macrolane® to produkt oparty na bazie żelu zawierającego stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w skórze, tkance podskórnej i łącznej oraz w płynie stawowym.

Zabieg polega na wstrzyknięciu pod każdy gruczoł piersiowy preparatu w ilości ok.100-120 ml w znieczuleniu miejscowym. Biust zyskuje objętość i ładniejszy kształt.

Zabieg jest prosty, niemal bezbolesny, a kobieta nie musi po nim nosić żadnego specjalnego ubrania medycznego.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do domu i swoich codziennych zajęć. Należy się jedynie spodziewać zaczerwienienia i niewielkiego obrzęku po ostrzyknięciu, ale objawy te świadczą o prawidłowym działaniu preparatu i ustępują już po 1-2 tygodniach. Za to efekt utrzymuje się do 2 lat (zależy od stanu piersi, a także wieku, stylu życia i aktywności fizycznej pacjentki).

http://www.iqmedica.pl/powiekszanie_piersi_macrolane,p78.html

W tej chwili ta metoda powiekszaja w trzech klinikach w Polsce.

Goshka

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 22:01
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Takie pozytywne rzeczy piszą, żeby rozreklamować tę metodę, więc ja sceptycznie podchodzę do tych informacji. Wiadomo, ze mogą tworzyć się guzki i grudki i zastanawiam się czy przy tak dużej ilości wstrzykniętego żelu można je zupełnie zniwelować masując. Wertując strony w internecie znalazłam to. Lekarz twierdzi, ze po zabiegu powinno nosić sie przez dwa tygodnie specjalny stanik, wiec juz nie wiem. Przydałyby sie rzetelne wyniki badań.
http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article....=80&IdTag=832

Divided

Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 19:09
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam, to moja pierwsza wiadomość na tym forum, choć podczytuję je od dawna Smile

jakiś czas temu usłyszałam o tej metodzie powiększania biustu. być może bym się nawet zdecydowała, gdybym znała skutki uboczne albo chociaż ewentualne trudności, a wtedy było o tym bardzo mało. a z racji małej popularności, trudno było mi ocenić koszt (cenę zabiegu i ewentualne wizyty), czy znaleźć dobrą polecaną klinikę/lekarza.
ale teraz cieszę się, że jednak tego nie zrobiłam - zaczęłam czytać na tym forum o powiększaniu od wewnątrz. i słuchajcie, nigdy bym nie pomyślała, że pijąc ziółka można uzyskać taki efekt. powiększenie - nie jest to jakiś mega efekt, ale do placebo to mu daleko. i przede wszystkim ujędrnienie, które zadziwiająco dużo robi w kwestii wyglądu.
jeśli jeszcze kogoś nie przekonałam Smile to polecam poczytać tematy tu, na forum.
o ten: Ujędrnienie piersi
pozdrawiam

lenna

Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 10:51
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a co konkretnie dalo taki efekt?
ja na razie z cala pewnoscia moge pochwalic te cwiczenia na 'porost' miesni w gornej czesci biustu - czyli dokladnie tam gdzie wiekszosc chcialaby sie strzyknac. pompeczki i te sprawy...
efekt jest wyrazny i szybki, az szkoda nie wykorzystac takiej metody...

co do samego strzykania to moze kiedys pomysle jak to i owo sflaczeje:) poczekam na pewno na krolicze relacje po uplywie pewnego czasu. balabym sie zgrubien i nierownosci. przeciez nawet kwas wstrzykiwany mniejszymi porcjami w twarz potrafi tworzyc grudki Rolling Eyes tak na czuja to metoda lepsza nie tyle na powiekszenie piersi co ew. na ich 'napelnienie' w przypadku gdy utracily jedrnosc.

Divided

Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 18:42
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

tu jest przedstawiona kuracja Lucy, która nawet wydała książkę, jest to wyjątkowy przypadek, wzrost piersi w bardzo szybkim tempie ok 12 tygodni, ale same zobaczcie:

http://www.flat2fab.com/
http://www.lucillesboobblog.com/

Jej kuracja to:
- kozieradka
- koper
- saw palmetto
- wild yam
- red clover
oraz masaże z użyciem olejków eterycznych wykazujących działanie hormonalne.

co do doboru, wzorowałam się na postach Poly.
z powyższego zestawu nie testowałam wild yam tylko.
w planach mam jeszcze masaż olejkami z dodatkiem oleju kminowego (Egipcjanki tak powiększały piersi), ma on właściwości estrogenne.
pozdrawiam

ola29

Wysłany: Sro Mar 31, 2010 22:20
Temat postu: Nowe piersi!!!
Odpowiedz z cytatem

Za tydzien bede miala powiekszane piersi kwasem hialuronowym, o ktorym dowiedzialam sie od kolegi. Prawde mowiac nie umiem sie juz doczekac, jako, ze przed urodzeniem syna( obecnie 7 lat) mialam rozmiar75C. Natomiast po porodzie piersi nie obwisly ale znacznie sie zmniejszly.Ogladalam kilka zabiegow robionych ta metoda i efekt jest rewelacyjny. Napisze jak bylo i czy warto- ale na pewno Razz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malinowa

Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 8:04
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

byłam obecna przy takim zabiegu, efekt naprawdę znakomity,
takie napompowanie piersi i mocne uniesienie do góry,
koleżanka 40-latka ma piersi jak 18-latka, super!

zambezzi

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 22:10
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Osobiscie dalabym sobie spokoj lub wybralabym silikon. Szkoda by mi bylo zachodu. Po iglach moga zostac zrosty, a z piersiami to roznie bywa. Jest to powiekszenie bardzo krotkotrwale, wiec efekt podobny jak niektorzy maja po tabletkach anty lub co niektorych ziolach.

Obie metody przeklamuja nature, wiec silikon wydaje mi sie lepszym wyborem.

moda

Wysłany: Pią Sie 20, 2010 17:39
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie ile to kosztuje ?

dubaji

Wysłany: Pon Sie 23, 2010 12:34
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

200 ml 8000 zł

MONRO

Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 17:53
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A GDZIE W POLSCE ROBIA??? A MOZE KTOS WIE CZY WIRLANDII???

Pola

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 20:33
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście, nie mam nic przeciwko tej metodzie. Niewiele o niej czytałam, ale nie wydaje mi się żeby ostrzykiwanie piersi kwasem hialuronowym było czymś wbrew naturze, bo właśnie naturalnie występuje on w naszej skórze. Odpowiada za jej elastyczność i ostzrykiwać nim można również zmarszczki. A zrosty mogą się pojawić (chociaż nie sądzę, żeby profesjonalista do nich dopuścił) ale zazwyczaj po pewnym czasie znikają

zambezzi

Wysłany: Sob Sty 22, 2011 0:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja sama rowniez nie mam nic przeciwko. Jesli ktos lubi... Sama zreszta zaraz po karmieniu mialam mysli, aby sie wypelnic silikonem. Jednakze wszytsko wrocilo do normy.
Z drugiej strony jednak mysle, ze jesli juz ingerowac to chyba solidniej. Z tego co sie orientuje koszt jest prawie taki sam jak silikonu, a nalezy zabieg powtorzyc.
Co do zrostow to roznie bywa, jak i z bliznami po powiekszeniu. Nie zawsze nawet najlepszy specjalista jest w stanie przewidziec reakcje u danego pacjenta.

kerad77

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 9:29
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A propo powiększania piersi kwasem hialuronowym… czyli to czego wam mogą nie powiedzieć przed… Mimo ,ze kwas jest substancja naturanie wytepujaca w skorze to jednak podawany do gruczolu piersiowego moze dawac grudki -artykuly na ten temat pojawiaja sie juz w czasopismach medycznych. Grudki te sa NIE DO ODRÓŻNIENIA w badaniu mammoraficznym od zmian nowotworowych,co moze skutkowac bledna diagnozą- ma Pani raka choc tak naprawde to kwas,lub ta gorsza -nie ma Pani raka bo to kwas-choc tak naprawde moze sie okazac ,ze to nowotwor.

Muriel

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 9:39
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Grudki (ziarniniaki) moga powstac w kazdym miejscu podania kwasu, np.na twarzy. Jest to reakcja ukladu autoimmunologicznego na preparat.

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 15:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

zgadza sie ,ale grudka na twarzy raczej nie okaze sie rakiem piersi, tylko zwyklym ziarniniakiem .wlokniakiem -w 99% zmiana niezlosliwą...

zambezzi

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 16:42
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Keradzie77 lekarze najczesciej informuja pacjetki o powiklaniach i mozliwosciach ubocznych zabiegow plastycznych. Nawet przy zabiegach chirurgicznych (np. implantach) jest mowa o mozliwosci przerostu blizn lub powiklaniach z ich gojeniem sie. Pacjetka, ktora sobie wstrzykuje kwas hialuronowy majac badanie piersi przeciez cos takiego powinna powiedziec i zapytac, czy moze byc to zmiana nowotworowa czy tez rekacja organizmu na wstrzykniety preparat. Do tego zaraz dochodza badania krwi, czy aby na pewno jest to nowotwor. Wiec to nie jest tak, ze powinnismy winic lekarzy za postawina blednie diagnoze ale wazniejsza jest szczerosc pacjeta wzgledem nich.

ayem
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 0:42
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

http://dziendobry.tvn.pl/video/zakaz-powiekszni...newest,13145.html

Asharalyn
Moderator

Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 14:19
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zzz badanie krwi I markery sutka sa nieswoiste dla sutka, wrecz niemozliwe jest stwierdzic na podstawie badan krwi mozliwosci nowotworzenia, sa niewairygodne(monitorowanie odpowiedzi na chemioterapie przy sutku. W oparciu o markery jest bledem). Co innego rak jajnika,gdzie markery sa bardzo przydatne.
Kilka miesiecy temu czytalam "onkologie kliniczna "Krzakowskiego,siedzialam w tym po uszy za sprawa mojej mamy ,badania w normie a rak. Sutka micropapilare g3( skali blooma ,najbardziej inwazyjny) sobie szalal, podonie jest z innymi jego typami.
Ja bym osobiscie sie bala przy tym grzebac . Ewentualne zmiany pod wplywem takich zabiegow moga dawac mylny obraz(czyli mozliwosc wycinki i badania histopatologicznego) i usypiac czujnosc.

Ostatnio zmieniony przez Asharalyn dnia Nie Kwi 15, 2012 6:50, w całości zmieniany 2 razy

kerad77

Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 20:37
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez mialem wrazenie ,ze jasno sie wyrazilem w tej kwestii wczesniej. Dla mnie szkoda ryzykowac bo zapadalnosc na nowotwor piersi jest spora i niestety bedzie wzrastac... z drugiej strony mimo,.ze od soalrium i opalania mozna dostac czerniaka tez wszyscy wiedza,a jednak co roku plaze pelne... kwestia wyboru...

zambezzi

Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 23:40
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zatem wyjasnie Very Happy jesli ktos ingeruje w swoje cialo i zna mozliwosc wystapienia powiklan typu pojawienie sie guzkow, jako efektu ubocznego, a przy badaniu piersi lekarz poinformuje o swoim podejrzeniu to ja nie poleglabym na stwierdzeniu, ze na pewno raka mam. Jest to wylacznie moje suwerenne podejscie do wielu blednie postawionych mi diagnoz lekarskich.

Niestety Keradzie racja z tym solarium i opalaniem ale podobnie pelne jak plaze sa oddzialy onkologiczne, kiedy maja tak zwane drzwi otwarte i hurtowo wycinaja, zeskrobuja, zamrazaja azotem u osob starszych (pokolenie naszych babc i dziadkow rozne zmiany nowotworowe) powstale po latach wystawiania sie na slonce.

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Ogólna tematyka
Skocz do: