nazwa:   
hasło:     
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
rejestracja szukaj wiadomości profil

Rzęsy jak firanki

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat / Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
malinowa

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 12:05
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

marzenkak napisał:
Od tygodnia próbuje L'Oreal Double Extend Lash Boosting Serum i muszę przyznać że efekty są całkiem niezłe, rzęsy są pogrubione, dłuższe i ciemniejsze, ma też całkiem niezłe opinie na MUA.

skończyłam całe opakowanie tego serum, nie zauważyłam wydłużenia rzęs Sad ale uważam, że jest to całkiem fajny produkt, przede wszystkim przyciemnił rzęsy, są też jakby grubsze i zaczęły się ładnie wywijać do góry- bez tuszu
ciekawa jestem jeszcze tego wynalazku, od niedawna w Polsce
http://avanti24.pl/moda/1,103636,7748197,Pupala...ra_Energizer.html

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenkak

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 23:02
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak więc zdaje relacje z używania serum Loreal i Latisse:

- Loreal serum nie wpływa na długość rzęs, ale generalnie je trochę pogrubi i przyciemni, jest fajne pod tusz, stosuje je teraz przed większym wyjściem na to mascara

- Latisse natomiast zrobiło bardzo dużą różnicę, 8 tygodni już używam co drugi dzień i naprawdę rzęsy mniej wypadają, jest ich więcej, są ciemniejsze i zdecydowanie grubsze, żadnych efektów ubocznych jak do tej pory.

Tak więc te dwa produkty połączone razem dają mi efekt sztucznych rzęs, z którymi zawsze miałam problem - zakładanie to koszmar dla mnie

Karambola

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 7:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś stosował Lumigan?
To podobno prawdziwa rewelacja. Very Happy

arat

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 8:50
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Karambola napisał:
Czy ktoś stosował Lumigan?
To podobno prawdziwa rewelacja. :D

Jest o tym osobny wątek: http://www.laboratoriumurody.pl/forum/lekarstwa...highlight=lumigan

malinowa

Wysłany: Czw Gru 09, 2010 9:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czy ktoś ma jakies doświadczenia z tymi odżywkami?
http://www.xtremelashes.pl/content/view/251/63/
http://allegro.pl/revitaeps-odzywka-do-rzes-25-...-i1341341779.html
no i jeszcze ta:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40380
i ta, ale cena koszmarnie wysoka:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33842&next=1

ayem
Administrator

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 0:41
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

malinowa napisał:
i ta, ale cena koszmarnie wysoka:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33842&next=1

w przeciwienstwie do pozostalych, ta zawiera pochodna bimatoprostu, czyli substancji aktywnej obecnej w lumiganie/latisse
Cytat:
Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide
stad pewnie ta cena. dzialanie tez moze byc podobne do latisse, lacznie z potencjalnymi skutkami ubocznymi

tanszym odpowiednikiem jest RapidLash http://www.rapidlash.com/
pochodna bimatoprostu jest tu z kolei isopropyl cloprostenate
do dostania na ebayu

malinowa

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 11:45
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

przeoczyłam ten bimatoprost, dzięki Ayem, mam jeszcze zapas lumiganu i go pewnikiem zużyje ale szukam czegoś w zastępstwie, bo nie chcę do końca zycia jechać na lumiganie Confused

ememems

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 14:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny:D obecnie nie mam ekstraktu z winogron ale posiadam mleczko winogronowe z mazideł

http://mazidla.com/component/virtuemart/?page=s...mp;category_id=38

Jak myślicie nadaje się to na rzęsy? Może nie da spektakularnego efektu ale chociaż małe wzmocnienie?

Mireczka

Wysłany: Pon Mar 21, 2011 13:09
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny uważajcie z tym olejkiem rycynowym nakładanym na rzesy. Jakiś czas temu trafiłam na forum na wypowiedź dziewczyny, która go stosowała i dostała jakiegoś uczulenia, w dodatku dostał jej się do oka i miała problemy ze wzrokiem. Są dostępne specjalne kremy do rzęs, może to jest jakieś rozwiązanie.

Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 20:05
Temat postu: rzesy
Odpowiedz z cytatem

witam mam problem z rzesami jakas masakra od kad pamietam wypadaja mi rzesy i na gornych powiekach pojawiaja sie jakby ropne jeczmienie i co najlepsze na lewej dolnej powiece nie mam praktycznie wogole rzes i co odrosna wypadna z prawym nie mam takich problemow juz nawet nie maluje powiek kredka tylko delikatntym cieniem blagam pomocy! Sad

zambezzi

Wysłany: Sob Gru 10, 2011 1:35
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kajo mam nadzieje,ze wybralas sie do lekarza. Najmocniej przepraszam ale Twoj post po prostu nam umknal Embarassed :

Mireczko mi zadne podraznienie od olejku rycynowego nie wystapilo a oczy ma szczegolnie delikatne. Zle zmyje olej i juz robi mi sie zapalenie spojowek mam namysli przy metodzie OCM, szerzej tutaj http://www.laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?p=42726#42726

Dodatkowo jestem za stosowaniem olejku rycynowego, bo pamietam,ze jako nastoletnie ciele uzywalam tego olejku codziennie przez ponad rok i rzesy zrobily mi sie baardzo dluugie. Co niektorzy uwazali,ze nosze sztuczne. Na ile to niestety nie pamietam nie mierzylam Rolling Eyes

Dlatego ponizej infomruje,ze wracam do rycynowego ale organicznego zupelnie inny olej niz ten z apteki.

Od kilku dni smaruje swoje rzesy samorobka zrobiona z mieszanek organicznych olejow typu rycynowy, agranowy, kokosowy,plus krople pantenolu (polecany w kuracjach wlosowych)dodatek protein sojowych, kilka kropel melasy,calosc zakonserowana witamina e. Przepis mozna oczywiscie sobie modyfikowac wazny dobry olej mysle rycynowy i kokosowy to podstawa wit. e i d-pantenol. Jeszcze lepsze moze byc z dodatkiem niacinamidu ale wtedy trwalosc mieszanki bedzie krotsza. Melase mozna pominac i zastapic miodem lub nie dodawac wcale. Mozna dodac ekstrakty roslinne ale nie na bazie alkoholu (ryzyko podraznienia oczu). Jesli jednak mamy na bazie alkoholu to najlepiej wlac ekstrakt na metalowa lyzeczke i podpalic.

Wszystko wlewam do malej buteleczki (olej kokosowy idzie na start i laduje do kapieli w cieplej wodzie do momentu rozpuszczenia)nastepnie dodaje pozostaje skladniki i wytrzasam. Przelewam do starego wysterylizowanego pojemnika po maskarze i staram sie stosowac co najmniej raz dziennie.
Nie jest to tlusta maz, wiec spokojnie po kilku minutach od lekkiego nalozenia mozna pomalowac sobie rzesy. Oczywiscie istnieje ryzyko pandy (czyli lekkiego splyniecia maskary ale mozna to zawsze sobie kontrolowac).
Rzesy nie urosly mi centymetr ale uwazam,ze przez dwa tygodnie stosowania zdecydowanie polepszyla sie ich kondycja. Sa grubsze i wyraznie odzywione zamierzam stosowac te samorobke przynajmniej cala zime. Mam dosc oslabione rzesy nie tylko od ich codziennego maltretowania maskara ale rowniez mysle oslabione wiekiem (trzydziestka na karku).

Tutaj zdjecie mieszanki w zlewce oraz na maskarze, jesli widac Rolling Eyes

p.s pisalam juz wczesniej, najmocniej przepraszam za jakosc zaprezentowanego zdjecia, robione niestety noca przy uzyciu swiatla sztucznego z uwagi na posiadanie w domu malego nieprzecietnie ciekawskiego huligana - cykane kiedy on spal. Istnialo rowniez ryzko pozarcia przez niego zaprezentowanych rekwitytow lub ich zniszczenie Wink

flower

Wysłany: Pon Gru 12, 2011 23:09
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zzi, tak się cieszę z nieba mi spadłaś z tą recepturą. Baardzo podupadła kondycja moich rzęs co w ostatnich dniach nie dawało mi spokoju, nie wiem jak będzie z olejkiem rycynowym bo apteczny kiedyś podrażniał mi oczy. Ale jak Ci się udało wysterylizować pojemnik po tuszu? O ile dobrze pamiętam ja miałam problem żeby go domyć.

zambezzi

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 0:26
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Sobie rowniez spadlam Very Happy moje rzesy naprawde byly w potrzebie.Wygladaja zdecydowanie lepiej.
Jak wysterylizowac opakowanie po maskarze?
Flower zmudna praca Laughing
Najpierw wlewalam wode z plynem do mycia i alkoholem (byle jakim) wertowalam szczoteczka (ta z maskary) w srodku do pojawienia sie czystej wody. Nastepnie szczoteczke pozadnie wymylam, po wlalam do srodka spirytek znowu powiercilam umyta szczoteczka. Proceure zakonczylam wlewajac kilka razy woda do iniekcji. Przeplukujac kilka razy czyli wiercac w srodku. Wlalam to co wymieszalam w butelcce i voila Wink

Organiczny kwas rycynowy mozesz kupic tutaj
http://www.zrobsobiekrem.pl/?91,olej-rycynowy-organiczny
lub tutaj
http://zielonyklub.pl/olej-rycynowy-organiczny.html

Daj znac jak cos ukrecisz Very Happy

floverek

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 2:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A próbował ktoś tego:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40380&next=1
Question

W składzie jest rycynus, produkt tani i, jeśli wierzyć opiniom, wydajny. I ponoć nie podrażnia jak to czysty olejek rycynowy potrafi. Nie mam jakichś specjalnych problemów z rzęsami, ale jakby ich było więcej i większe to bym się nie skarżyła Wink więc ostatnio szukam czym by je tu pomaziać.

zambezzi

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 12:03
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja tego na pewno na swoje rzesy bym nie nalozyla, bo na pierwszym miejscu w skladzie jest parafina.
Parafina obkleja wlos, wiec moze sie on wydawac mocniejszy. Kazdy zreszta ma swoja wlasna opinie na jej temat,, ja wole nikac. Do tego mamy olej jojoba czyli ten caly tajemniczy buxus Chinesis, przyznam,ze ryzyko podraznienia oka czasami jest wieksze niz olejku rycynowego.
Jest rowniez saw palmetto, czyli to serenoa repens ekstrakt stosowany do porostu wlosow. Pantenol podobnie jak u mnie.

Nie wiem Flovereku, ja jestem dosc sceptyczna do gotowcow, wole wlasna mieszanke, wiem co wlewam i sypie.
Jesli, rycynowy Ciebie podraznia zawsze mozna pominac i dodac inne oleje. Ja ekstarktow niestey nie mialam wiec nie dosypalam jedynie proteiny sojowe.

floverek

Wysłany: Czw Gru 29, 2011 2:59
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź Smile

Ja parafiny na skórze unikam, bo już zauważyłam, że nic dobrego mi nie robi, przeciwnie. Ale na włosach mi nie szkodziła (miałam sporą odlewkę olejku z amlą na parafinie), więc w przypadku rzęs też specjalnie się jej nie boję. Zresztą, myślałam raczej nakładać toto na linię rzęs, licząc, że właśnie dzięki parafinie całość będzie rozcieńczona i mniej płynna, da się wmasować w powiekę, nie będzie tak migrować do oka, a działanie będzie zachowane. Nie chcę pomijać rycynusa, bo właśnie on w fazie testów dawał wymierne rezultaty. Tylko musiałam bardzo, bardzo ostrożnie nakładać Sad

Jojoba moim oczom nie szkodzi, więc tu problemu nie ma.

A próbował ktoś zmieszać rycynę z np. cupucacu, albo innym masłem, żeby całość dawała konsystencję maści, jak w tym czymś z parafiną? Może to jest wyjście? Na razie wymieszałam rycynę i jojobę w proporcji 3:2 i testuję. Taka mieszanka podrażnia dużo mniej, ale wolałabym coś o podobnym działaniu, a mniej płynnego.

zambezzi

Wysłany: Czw Gru 29, 2011 12:46
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Floverku cupucacu mam odrobine w sumie dobra mysl.
Ja zakonczylam to co ukrecilam wczesniej i lekko zmodyfikowalam swoja odzywke, pomysl pomady rowniez mi chodzil po glowie (mam swiadka Wink ), wiec zwiekszylam ilosc oleju kokosowego i dodalam shea, rycynowy i co tam mialam plus troche wosku pszczelego. Wyszlo geste i w sumie lepsze, bo lepiej sie trzyma.

mentha

Wysłany: Czw Gru 29, 2011 12:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu używałam Respectissime Densifieur LRP (akurat tylko ta była w aptece; wtedy nastała moda na maskary ze składnikami na porost). Moje rzęsy jakoś tak ładnie się wydłużyły i efekt ten utrzymuje się do teraz (a używam drugi miesiąc MF, o którym krążą opinie, że ma destrukcyjny wpływ na orzęsienie). Może coś jest w tym serum?

Cytat:
Aqua / Water, Paraffin, Cera Carnauba/Carnauba Wax, Steareth-20, Cera Alba/Beeswax, Acacia Senegal Acacia Senegal Gum, Alcohol Denat, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Hydroxyethylcellulose, Madecassoside, Sodium Polymethacrylate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Phenethyl Alcohol, Peg/Ppg-17/18 Dimethicone, Arginine, Polysorbate 21, Poloxamer 188, Polyquaternium-10, Silica, Simethicone, Pentylene Glycol, Panthenol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Citric Acid, Potassium Phosphate, Potassium Chloride, Ci 77499/Iron Oxides, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499/Iron Oxides, Ci 77007/Ultramarines, Ci 77891/Titanium Dioxide, Ci 77510/Ferric Ferrocyanide, Mica.

lenna

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 8:31
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

mentha napisał:
Jakiś czas temu używałam Respectissime Densifieur LRP (akurat tylko ta była w aptece; wtedy nastała moda na maskary ze składnikami na porost). Moje rzęsy jakoś tak ładnie się wydłużyły i efekt ten utrzymuje się do teraz (a używam drugi miesiąc MF, o którym krążą opinie, że ma destrukcyjny wpływ na orzęsienie). Może coś jest w tym serum?

madekasozyd, arginina, pantenol albo ich kombinacja?
tak jak w Kerium? LRP tlumaczy to tak:
Cytat:
1. Madecassoside significantly extends hair follicle life vs. Placebo*. For example, after 10 days, 100% of hair follicles are alive, vs. 74% with the placebo. 2. Arginine significantly stimulates the production of VEGF, a key factor in maintaining micro-circulation around the bulb and providing it with nutrients. 3. Vitamin B5 fosters the production of cellular energy and the growth of healthy, tonic hair. This active ingredient is widely recognised for its properties and is used in nutritional supplements and treatments against hairloss.

http://www.laroche-posay.com/products-treatment...plement-p571.aspx

OT jak ten tusz ma sie powiedzmy do tuszu Hauschki?

mentha

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 13:25
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się cały czas, czy to nie efekt placebo. Ale faktem jest, że przestały mi wypadać rzęsy i Marzena wspominała o skuteczności Double Extend Lash Boosting Serum z tego samego koncernu (z centellą i argininą chyba). Chyba naprawdę działa.

Hauschka sprawiał, że rzęsy były trochę ciemniejsze i wydawały się gładsze (jak po olejku rycynowym, którego nie znoszę, bo zawsze go sobie naleję do oczu). Wpływu na długość nie zauważyłam:think: Respectissime mniej się rozmazywał i bardziej pogrubiał, ale też w taki naturalny [nieznaczny] sposób. Poza tym, jest bardzo gęsty i nie było konieczne rozczesywanie rzęs po ich wymalowaniu i usuwanie z nich nadmiaru tuszu. LRP też ma różany zapach Shocked (Fenyloetyl?)

Ostatnio zmieniony przez mentha dnia Pią Gru 30, 2011 18:22, w całości zmieniany 3 razy

zambezzi

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 14:32
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z gotowych produktow do rzes stosowalam talike, wiec moja wiedza jest wylacznie chalupnicza ograniczona do samorobek. Jednak zgadzam sie z Lenka pantenol na pewno dziala i jest polecany a co ciekawe arginina rowniez.
http://informedbeauty.com/hair2day.shtml

Cytat:

The merits of L-arginine in the treatment of male pattern hair loss. An in depth look at its role, and potential as a topical agent...Recently a newly patented product was released that utilizes L-arginine for topical application to promote scalp hair growth. Of course, there are numerous products on the market for hair loss, ranging from useful to useless, and it can be somewhat bewildering for the average person to decide what may be worth trying. Since L-arginine has been used in a few products now, it merits some discussion for those interested in treating pattern loss.

L-arginine is an amino acid, which means it is one of the building blocks of protein. What is of interest where hair growth is concerned, however, is not the protein connection but the unique properties of this amino acid. It turns out that L-arginine serves as a precursor in the body for the production of nitric oxide (NO), which is a gas. In other words, the body takes L-arginine and manufactures NO from it.

http://www.hairlosstalk.com/hair-loss-news/article195.php

Co ciekawe arginina ochrania wlosy przed szkodliwym dzialaniem farbowania wlosow utelniajacym peroxidem
Cytat:
The purpose of this study was to measure the protective effects of arginine in oxidative coloring or bleaching process. Contact angle measurement, tensile measurement and amino acid analysis were employed. As the first step, it was shown that oxidative coloring or bleaching process decreases hair surface hydrophobicity and tensile strength in wet condition. Next the study has been conducted with coloring agents in which part of the ammonia was replaced with arginine, to find that arginine reduced the oxidative change in contact angle and tensile strength. These results suggest that arginine prevents the undesirable attack by hydrogen peroxide on hair proteins and hair surface lipids. Furthermore, it is also suggested from amino acid analysis that a considerable amount of arginine is deposited on, or in hair fibers from coloring agents.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15645092

Na angielsko jezycznym forum lysych stosowany jest krem z arginina http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview....mp;threadid=92683

Madekasozyd okazuje sie, ze ma zastosowanie w prodkuktach przeciw wypadaniu wlosow, przykladowo u l'oreala http://www.kerashop.pl/sklep-kosmetyki/detale/8...ilem--125-ml.html
Czy tez w tych ampulkach
http://www.hairmax.pl/index.php/sklep/details/1...il-gl-m-42-x-6-ml
cytat z opisu produktu
Cytat:

Cząsteczka Madekasozydu, pochodząca z rośliny Cantella Asiatica, posiada właściwości kojące. Przeciwdziała mikropodrażnienia i niweluje je, chroniąc w ten sposób cebulkę włosa przed negatywnym wpływem.Rezultat: Przedłużenie długości życia włosa

whoknew

Wysłany: Sro Paź 03, 2012 11:09
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, chciałam stworzyć taką swoją tańszą wersję odżywki Revitalash. Palnuję kupić jakąs tanią odzywke, np Catrice, i dodać do niej ekstrakt z saw palmetto, żenszenia, zielonej herbaty oraz biotynę. Czy to bezpieczny pomysł zgnieść tabletkę biotyny (np Biotebal) i dodać trochę do odżywki, którą będę smarować nasadę rzęs?

balladyna

Wysłany: Sro Paź 03, 2012 19:28
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Też się ostatnio nad tym zastanawiałam. Raczej nic Ci nie będzie od takiej tabletki, tylko prócz biotyny zaaplikujesz dodatkowo substancje wypełniające tabletkę.

Administrator

Wysłany: Sro Paź 03, 2012 20:47
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czy saw palmetto przypadkiem nie rozpuszcza sie w fazie tluszczowej?

O skuteczności łączenia saw palmetto z innymi przeciwzapalnymi składnikami (w badaniu kwas liponowy i karnityna):

Inhibition of Inflammatory Gene Expression in Keratinocytes Using a Composition Containing Carnitine, Thioctic Acid and Saw Palmetto Extract
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/pmid/19692448/

whoknew

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 9:00
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że czytałam kiedyś o wcierkach do skóry głowy na bazie Jantaru, do których dziewczyny dodawały właśnie saw palmetto, dlatego pomyślałam o tym składniku - no ale rzeczywiście, pewnie będzie problem z rozpuszczeniem... coś pokombinuję, bardziej obawiam się że sobie jakoś zaszkodzę aplikowaniem tego w okolicę oka. Z tego co widzę to Biotebal zawiera poza biotyną substancje pomocnicze: sorbitol, magnezu stearynian, krzemionkę koloidalną.

malinowa

Wysłany: Pon Gru 31, 2012 10:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Bez bimatoprostu i jego pochodnych:

Renokin LashLash

Aktywne składniki:

Decapeptide-10 (CG-Keramin2) - zapobiega osłabieniu włosa przez czynniki zewnętrzne takie jak stres, promieniowanie UV, odżywia korzeń włosa i niweluje czynnik DKK1 powodujący wypadanie.

Oligopeptide-54 (CG-Nokkin) - stymuluje proliferację komórkową i powstrzymuje wypadanie włosów przez osłabienie sygnału DKK1 i obniżeniu BMP4

Decapeptide-18 (CG-Wint) - odpowiada za procesy tworzenia nowych komórek macierzystych i powstawanie nowych cebulek włosowych.

http://www.renokin.com/index.php?pgname=home/sub_about_product

JB Cosmetics, Lash Food, Nano - Peptide, Natural Eyelash Conditioner
Skład:
Skład: Water, Myristoyl Pentapeptide-17, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Niacinamide, Paeonia Suffruticosa roqt Extract, Rehmannia Chinensis roqt Extract,Aspalathus Linearis Leaf Extract, Trehalose, Swertia Japonica Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Butylene Glycol, Acorus Calamus roqt Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Arctium Lappa roqt Extract,Lycium Barbarum Fruit Extract, Potassium Sorbate, Maltodextrin, Sophora Angustifolia roqt Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sorbic Acid, Lonicera Caprifolium(Honeysuckle) Flower Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Biotin, Tocopherol, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Citric Acid, Adenosine.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42106&next=1

JB Cosmetics, Lash Food, Original, Natural Eyelash Conditioner

Skład: Water, Hydrolyzed Soy Protein, Erythritol, Trehalose, Carbomer, Arginine, Polysorbate 80, Niacinamide, Panthenol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Acorus Calamus roqt Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract,
Polygonum Multiflorum Root Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Ephedra Sinica Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Arctium Lappa Seed Extract, Thuja Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract,
Paeonia Suffruticosa roqt Extract, Carthamus Tinctorius Flower Extract Bletilla Strita Root Extract, Rheum Undulatum Root/Stalk/Stern Extract, Biotin, Methylparaben, Copper Tripeptide-1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42105

Naturmedicin, Xlash

zawiera:
- ekstrakt z liści Folium Isatidis dzięki zawartości polisacharydów i aminokwasów sprawia, że rzęsy są grubsze, dłuższe i ciemniejsze,
- ekstrakt z ziela Cacumen Platycladi wspomaga wzrost nowych rzęs,
- ekstrakt z Nigella sativa zawiera naturalną melaninę roślinną, sprawia że rzęsy są grubsze i ciemniejsze,
- owoce Fructus Chebulae wzmacnia cebulki włosów,
- wyciąg z koralowca aktywuje mieszki włosowe wpływając na wzrost rzęs.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54628&next=1

malinowa

Wysłany: Czw Sty 03, 2013 21:12
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dynamic Lash Growth Serum Isadora

INGREDIENTS: Aqua, PVP, Butylene Glycol, Polyquaternium-37, Caprylyl Glycol, Apigenin, Biotinoyl Tripeptide-1, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, Gluconolactone, Hydrolyzed Keratin, Laminaria Digitata Extract, Lecithin, Oleanolic Acid, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Pelvetia Canaliculata Extract, PPG-26-Buteth-26, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Xanthan Gum.

http://www.isadora.com/global/dynamic-lash-growth/

Jest to nowość ale moze ktos juz testował?

Nowa talika:
http://www.talika.com/P_8920_Lipocils-Expert.html

Nowy skład:
Water, Carbomer, Lecithin, Hypericum Perforatum (Hypericum Extract), Pyrus Malus (Apple Extract), Hamamelis Hippocastanum (Witch Hazel Extract), Aesculus Hippocastanum (Horese Chesnet Extract), Urtica Dioica (Nettle Extract), Sodium Lactate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Allantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

Macie jakieś doświadczenia w temacie odżywek bez bimatoprostu?

larsson79

Wysłany: Pią Sty 04, 2013 18:26
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Malinowa,od ponad półtora roku stosuje odżywkę Taliki lipocils expert,niestety nie mam opakowania , wiec nie moge sprawdzić składu, ale zakładam, ze ma stary sklad i moge tylko powiedziec,ze ładnie odżywia rzęsy, wzmacnia, moze są troche dłuższe,mniej sie łamią, nie wypadają , ale na pewno NIE wyrastają od niej nowe rzęsy:(dodam tylko, ze nie ma dużego problemu z rzęsami i jak na moje potrzeby, czyli wlasnie wzmocnienie rzęs jest ok.Dodatkowym plusem jest wydajność...

malinowa

Wysłany: Sob Sty 05, 2013 14:47
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jeśli talika kupowana była w PL- pewnie masz stary skład, nowa talika jest na ebay-u i ma podwójny aplikator, szczoteczka- jak w starej i gąbeczka do nanoszenia serum u nasady rzęs

dzięki za spostrzeżenia, czyli raczej wzmocnienie a nie wydłużenie Sad ale tak czy siak warto

larsson79

Wysłany: Sob Sty 05, 2013 20:36
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kupowałam w Barcelonie:)takze moze byc to ten nowy sklad, bo nazwa i wygląd tzn ta gabeczka do nanoszenia serum u nasady rzęs wygląda tak samo. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, tak jak juz wspominalam,wzmocnienie i lekkie wydłużenie rzęs natomiast na pewno nic nowego NIE urosło-jak np.ktos ma rzadkie rzęsy ,to nie wiem,czy od tej odżywki wysrosną nowe rzęsy?dodam tylko, ze jest to moja trzecia, czy czwarta odżywka Taliki i raczej jestem na tak, wlasnie za to wzmocnienie i odżywienie-rzęsy mi rzadko wypadają, są grubsze...i duży plus za wydajność ciezko ja zużyc przez rok i tu moze byc problem, bo na opakowaniu jest napisane,zeby zużyc w ciągu 12 miesiecy, ja używam juz półtora roku i mysle, ze moze juz słabiej działać , ale rzęsy są przynajmniej ładnie uczesane Smile

Strona 4 z 5
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Skocz do: