nazwa:   
hasło:     
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
rejestracja szukaj wiadomości profil

Skin needling - dermaroller - nakłuwanie naskórka

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Problemy skórne
Idź do strony 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Następny
Zobacz poprzedni temat / Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Marita5

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 2:22
Temat postu: Skin needling - dermaroller - nakłuwanie naskórka
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:
Przypomniałam sobie jeszcze o jednej metodzie - skin needling dr Fernandesa (nie wiem jak to sensownie przetłumaczyć - nakłuwanie skóry?)
Polega ona na zrywaniu cienkimi igłami pod odpowiednim kątem starych włókien kolagenowym. W połączeniu z innymi metodami - retinoidy, peelingi daje b.dobre efekty przy minimum kosztów i jeśli chodzi o blizny i zmarchy. Ta technika jest mniej krwawa niż mój opis mógłby na to wskazywać Wink Przegrzebię swoje zasoby i coś wkleję na ten temat, ale dopiero wieczorem. Bardzo dużo informacji jest na forum acne.org, wspomina też o igłowaniu Carol na BofB. Warto poczytać

Ok, wrzucam to, co na szybko znalazłam:

Najlepiej metoda jest opisana w tych dwóch artykułach:
http://www.vivida.co.za/documents/RobandCarolArticle.pdf
http://www.environ.co.za/contents/articles/skin_needling.htm

A tu jest dłuuugi wątek na ten temat:
http://www.acne.org/messageboard/index.php?showtopic=354
Ludzie często stosują metodę sami na sobie używając zwykłych igieł albo załatwiają sprawę w gabinecie tatuażu (oczywiście nie pierwszym z brzegu) robiąc coś w stylu punktowego tatuażu bez użycia barwnika. Jak się przejrzy całe 65 stron tamtego watku (kiedyś byłam na bieżąco, teraz już nie), to widać, że sporo osób jest zadowolonych z efektów. Metoda jest nazywana alternatywą dla laseru i jeśli ma się jakieś obiekcje do bardziej drastycznych metod, to warto zwrócić na nią uwagę. Kiedyś szukałam szczegółów, co do możliwości przeprowadzenia na sobie igłowania i trafiłam chyba na PCME, gdzie liczą sobie za to jak za zboże. Do gabinetu tatuażu jeszcze nie zaszłam, ale kto wie Razz

Jest jeszcze coś podobnego do samodzielnego stosowania w domu - ręczne urządzenie z mniejszymi igłami na obrotowym wałku - roll cit albo dermaroller. Wspomina też o tym Carol w kontekście zwiększenia działania retinoidów (i nie tylko). Więcej tu:
http://www.acne.org/messageboard/index.php?showtopic=2642
Roll-cit jest oryginalnym wynalazkiem Fernandesa i kosztuje ile kosztuje (w tym wątku jest napisane, że 500$, ale prawdopodobnie to stara cena), dlatego można zaopatrzyć się w niemiecki dermaroller za kilkadziesiąt $ (o tej tańszej wersji jest też na BofB). Podobno takie mikronakłuwanie zwiększa penetrację aktywnych składników o kilkaset procent. Aha, Fernandes stosuje jako terapię łączoną wit.C i A - z tym, ze on używa chyba MAP i retinolu.
Wiem, że wszystko wskazuje na to jakby mój masochizm postępował w zawrotnym tempie, ale będę polować na te mikro-igiełki na ebayu (ostatecznie jest rekomendacja z BofB Wink) I już wiem, co bedzie w moim zamrażalniku poza strzykawami i prześcieradłem rotfl

O roll-cit można też poczytać u polskiego przedstawiciela Environ (właśnie zajrzałam i pojawiło się sporo namiarów Wink):
Cytat:
"Roll" oznacza wałeczek, natomiast "Cit" oznacza colagen induction therapy - terapia indukcji kolagenu. Rola Roll-Cit'u kosmetycznego polega więc na wzmaganiu penetracji witamin do aktywnych warstw skóry. Efektem są mikrokanaliki w warstwie rogowej naskórka. Warstwa ta najbardziej utrudnia wnikanie związków w skórę. Wynikiem zabiegu Roll-Cit'u kosmetycznego jest 10000 razy lepsza penetracja związków aktywnych wgłląb skóry, od zwykłej aplikacji produktów na powierzchnię skóry. Im większy poziom Witaminy A i C penetruje niższe wartwy naskórka, tym skóra produkuje wyższy poziom kolagenu. Tak powstaje naturalna zwiększona synteza kolagenu w skórze.
Urządzenie wyposażone jest w rączkę i wałeczek z mikroigiełkami ze stali nierdzewnej. Powinien być przechowywany w opakowaniu, które chroni przed dziećmi, zapewnia czystość i zabezpiecza przed uszkodzeniem.
Po każym zastosowaniu Roll-Cit wystarczyspłukać wodą przemyć raz w tygodniu płynem dezynfekującym. Zabieg trwa od 5-20 minut w zależności od prędkości wałeczkowania oraz od wielkości obszaru skóry. Zabieg Roll-Cit kosmetyczny powienien być stosowany od 2-7 razy w tygodniu ( im częściej tym lepiej ). Mikroigiełki pozostają w dobrej kondycji przez długi okres bez wględu na intensywność użytkowania urządzenia. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości skóry ( szczególnie na początku ), zabieg należy powtarzać od momentu powrotu skóry do normalnego stanu. Miniotworki w warstwie rogowej ulegają zamknięciu po upływie 1 dnia.

http://www.proteapolska.com.pl/en.php?id=rollcit_kosm
Cytat:
Environ Roll-Cit medyczny kreuje w naskórku i skórze właściwej dziurki po nakłuciu igiełkami. Otworki te, o ile są odpowoednio zagęszczone na skórze, powodują lokalne uszkodzenia i krwawienie, co wywołuje rozległą reakcję w skórze włąsciwej. Rezultatem jest uwalnianie przez skórę czynników wzrostu i nadczynności fibroplastów, które znacznie zwiększają produkcję kolagenu i elastyny.

http://www.proteapolska.com.pl/en.php?id=rollcit_med

Dzieki Lennus za informacje Very Happy Co prawda to o walkowaniu roll-citem juz kiedys czytalam, ale chyba poczytam dokladniej bo musialabym znalezc odpowiedz czy w przypadku cery naczynkowej byloby to wskazane,czy nie pogorszy jej stanu. Gdyby nie naczynka to moglabym walkowac tym skore,ale dla Ciebie( z naczynkami nie masz problemow) to moze byc dobra metoda.

Skorzystam z linkow,ktore podalas i moze tam znajde odpowiedz. Wink

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 19:58
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:

Wiem, że wszystko wskazuje na to jakby mój masochizm postępował w zawrotnym tempie, ale będę polować na te mikro-igiełki na ebayu (ostatecznie jest rekomendacja z BofB Wink) I już wiem, co bedzie w moim zamrażalniku poza strzykawami i prześcieradłem rotfl

Lenno, jakbyś upolowała te mikro-igiełki, to proszę Cię, daj znać praying .
Też jestem bardzo zainteresowana, natomiast nigdy nie kupowałam na ebayu i może mogłabym prosić Cię o pomoc.. Embarassed

lenna

Wysłany: Sro Lip 12, 2006 10:31
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Marita, o skórze naczynkowej znalazłam na razie tylko tyle, co w drugim linku, ale poszperam jeszcze:
Cytat:
Advantages:
cost, Short healing period so less time off work Does not damage the skin. Skin becomes thicker No sun sensitivity Procedure can be done on people with thin skin improves dilated blood vessels. Needs either a general anaesthetic or extensive local anaesthetic and may even be done with simple topical anaesthetic cream

Ola, będę pamiętać (lepiej niż ostatnio....)
Na ebayowe łowy wybiorę się raczej dopiero w sierpniu, bo bankrutuję, nie wiem czy Ci pasuje taki termin?
Ps. skończymy chyba z zestawem narzędzi chirurgicznych Laughing

Alex

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 9:15
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:

Ola, będę pamiętać (lepiej niż ostatnio....)
Na ebayowe łowy wybiorę się raczej dopiero w sierpniu, bo bankrutuję, nie wiem czy Ci pasuje taki termin?

Tak,tak, pewnie, że pasuje.Dziękuję
Cytat:

Ps. skończymy chyba z zestawem narzędzi chirurgicznych Laughing

blheehee

lenna

Wysłany: Wto Sie 08, 2006 16:36
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Alex, poszukiwania masochistycznych narzędzi zaczęłam i pierwsze znalezisko jest kiepskie - 99 euro na ebayu.
Podobno taniej jest na lipoxidil.com, ale aktualnie nie ma tego na stanie, więc i ceny nie mogę sprawdzić.
Ale jak zobaczyłam to....
http://www.dermaroller.de/CITBehandlung.htm
a konkretnie ostatnie zdjęcie to trochę mój zapał ostygł, aż wstyd się przyznać Embarassed Razz
Poza tym trafiłam na wrażenia ze stosowania na męskiej głowie:
http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=...4ef796835bcf4b35d

co robimy w takim razie? czekamy na lipoxidil i wtedy decyzja?

Ostatnio zmieniony przez lenna dnia Wto Sie 28, 2007 17:32, w całości zmieniany 1 raz

Alex

Wysłany: Wto Sie 08, 2006 22:08
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ożesz what ,to zdjęcie rzeczywiście skłania do zastanowienia się nad sensem wydawania takiej kasy. No, mój zapał też nieco ostygł Confused . Nie wiem, co myśleć.

Marita5

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 20:31
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Takie kolory jak na tym zdjeciu to ja mialam po zamykaniu naczynek laserem Laughing Moze nawet bardziej granatowo-fioletowe ,a purpurowe dopiero po kilku dniach. Wyglada sie jak po wypadku Laughing

lenna

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 16:16
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:
Ale jak zobaczyłam to....
http://www.dermaroller.de/CITBehandlung.htm
a konkretnie ostatnie zdjęcie to trochę mój zapał ostygł, aż wstyd się przyznać Embarassed Razz

No i tak się zaczęłam zastanawiać czy to drugie makabryczne zdjęcie to nie jest czasem efekt działania roll cit medycznego, a nie kosmetycznego (tzn dłuższe igiełki) - przynajmniej poza w jakiej zrobiono zdjęcie na to wskazuje (co za błyskawiczne kojarzenie Rolling Eyes)
W każdym razie na Bofb znów ruszono temat dermarollera i zaczęłam szukać dla odmiany na amerykańskim ebayu, a nie niemieckim i nie jest tak źle z ceną:
http://tinyurl.com/ygrq4u
http://tinyurl.com/ybhnso
20 i 25$ przynamniej na razie, obserwuję te aukcje i zobaczymy na czym stanie. Za takie pieniądze (albo mniej więcej takie) to ja bym jednak spróbowała. Najwyżej znajdzie inne zastosowanie (torowanie drogi w komunikacji miejskiej etc)

A tu jest cokolwiek o wrażeniach ze stosowania i póki co trupów brak:
http://healthyskin.infopop.cc/eve/forums/a/tpc/.../m/8590001263/p/1

Erato - nie rykaj, lepiej pomyśl nad igłami Very Happy

Alex

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 18:23
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:
obserwuję te aukcje i zobaczymy na czym stanie. Za takie pieniądze (albo mniej więcej takie) to ja bym jednak spróbowała.

Widzę, Lenko, że roll cit nadal za Tobą chodzi Wink

Lenna napisał:
Najwyżej znajdzie inne zastosowanie (torowanie drogi w komunikacji miejskiej etc)

rotfl
Albo pod serum nadupne Mr. Green
No to ja też jeszcze o tym pomyślę Smile .

marzena

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 21:59
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu nie pomyslalam o e-bay! Bardzo dziekuje za "przypomnienie". Kolo z iglami jako narzedzie upiekszajacych tortur chodzi za mna od dluzszego czasu, a teraz czytajac BofB jeszcze bardziej chce je miec!

lenna

Wysłany: Sro Sie 30, 2006 14:55
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ola, pod serum nadupne jak najbardziej, zresztą dziewczyny - to w ogóle wszechstronny wynalazek Smile
Widzę, że jedna aukcja dobija już do 40-stu dolców - to Twoja robota Marzena? Bardzo dobrze - kupisz, potestujesz, złożysz raport, a potem my tu się namyślimy Razz

Alex

Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 22:01
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:

Widzę, że jedna aukcja dobija już do 40-stu dolców - to Twoja robota Marzena? Bardzo dobrze - kupisz, potestujesz, złożysz raport, a potem my tu się namyślimy Razz

marzena

Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 4:04
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna, okrucienstwo przez Ciebie przemawia! Laughing Przeciez wiesz, ze ja teraz nie mam niezbednych do zycia sprzetow elektronicznych i derma - roller jest tylko marzeniem. Ale jak tylko....

lenna

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 0:19
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Lenna, okrucienstwo przez Ciebie przemawia! Laughing Przeciez wiesz, ze ja teraz nie mam niezbednych do zycia sprzetow elektronicznych i derma - roller jest tylko marzeniem. Ale jak tylko....

troska, a nie okrucieństwo Wink
Dermaroller poszedł za 47$, czyli połowę taniej niż normalna cena, ale pogrzebałam dziś tu i ówdzie i warto ponoć zwrócić uwagę na ebayowe wysypy dermarollerów, bo wtedy można je faktycznie kupić za grosze.
Poza tym trzeba zwrócić uwagę na długość igiełek, bo nawet w wersji kosmetycznej bywają różne.
Przejrzałam pod tym kątem dziś kilka for (dla łysiejących oczywiście) i opinie są bardzo różne - od zachwytów, przez brak efektów aż do skutków ubocznych w postaci trwałych mikro-dziurek na skórze. Póki co jestem na etapie rozmyślania (samą tretinoiną potrafię się nieźle załatwić), więc z decyzją poczekam na relację.

Saskia

Wysłany: Sro Lis 22, 2006 21:31
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Moze ten watek zostanie wydzielony, ale na razie chcialabym napisac kilka moich uwag na temat metody skin needling, MTS (Microneedle Therapy System), etc. duzo nazw dla tego samego pomyslu Rolling Eyes Osobiscie nie borykam sie specjalnie z jakimis dramatycznymi problemami zwiazanymi ze skora twarzy, nie mam blizn potradzikowych, zmarszczek, natomiast trace dosc szybko napiecie skory, efekt jest widoczny zwlaszcza w dolnej partii buzi - powoli szykuja sie do startu tzw. bruzdy marionetki, jesli znacie szacowna pania prof. Staniszkis, to wlasnie u niej mozna je zauwazyc - jej twarz jest w miare bez zmarszczek, ale bruzdy ciagnace sie od kacikow ust w dol, bardzo wyraznie sa zaznaczone. Kolejna bolaczka jest moj podbrodek, generalnie trace ladny owal twarzy i potrzebuje silniejszego napiecia - wzmozona produkcja kolagenu wlasnie w tych partiach twarzy bylaby u mnie mile widziana Smile Czestym watkiem pojawiajacym sie przy opisie wypelniaczy, takich jak chociazby kwas hialuronowy, jest uwaga, ze zabiegi nalezy powtarzac co 6 miesiecy, jednak po jakims czasie beda mniej konieczne, gdyz po nakluciach i wytworzeniu sie "mikrozrostow" skora w tych miejscach wytworzy wiecej kolagenu i niejako w sposob naturalny stanie sie bardziej napieta. Skin needling oferuje li tylko naklucia, bez wypelniaczy, ale mechanicznie stymuluje skore do wytwarzania kolagenu i to wlasnie mi odpowiada, kolejna zaleta jest fakt (przegrzebalam multum stron na ten temat), ze po zabiegu skora niebywale wchlania wskazane dla tego zabiegu sera z witamina C oraz A. Jest wiele zdjec wykonanych nawet pod mikroskopem, ktore wyraznie wskazuja na nieslychana absorpcje preparatow nakladanych po skin needling w porownaniu do skory nienaruszonej. W ramach eksperymentu zakupilam w aptece najciensze dostepne igly do iniekcji: 0,45x23mm i przeprowadzilam probe - jedna kreseczka na czole i po jednej stronie bruzdy marionetkowej, jednak na efekty czeka sie bardzo dlugo - kilka tygodni to minimum, pismiennictwo podaje, ze po roku czasu widac efekty, a przypominam, ze reklamujac dermaroller czy roll-cit wskazuje sie na czeste stosowanie tych urzadzen (mysle oczywiscie o wersjach tzw.kosmetycznych z malymi i krotkimi igielkami), sa one na pewno mniej inwazjne niz moje igielki o wiekszej srednicy. Tak wiec jestem zdecydowana na zakup, bo klucie igielkami do iniekcji jest zdecydowanie niekomfortowe i nigdy nie obejmie calej twarzy tylko wybrane, niewielkie obszary.

marzena

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 6:12
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tez o tym sporo ostatnio mysle. Mam w prawym kaciku ust milimetrowa zmarszczke, pozostalosc pewno po latach cmuchania smierdziuchow.
Zdecydowanie moge robic za krolika. Mam cieniutkie lanceciki dla cukrzykow. Myslalam, zeby sie ponakluwac przed tretinoinka. Tylko - jak czesto i jak gleboko? Boje sie, ze jak za gleboko to w miejscu zmarszczki bedzie blizna. Wole blizne niz zmarszczke w takim miejscu, ale lepiej bez blizny i bez zmarszczki.
Moge sobie sama poszukac, ale jakbys podrzucila jakies linki jak masz, bylabym wdzieczna.

Saskia

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 8:23
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko (wczoraj nie zapisywalam tych stron podczas ogladania Confused )
http://www.ellazen.com/clinicalresolution/mts.html - ta strona wydaje sie dosyc solidnie opracowana, jesli w ciagu dnia wroce do tematu, to jeszcze cos podrzuce
Wink

marzena

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 8:32
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci dziekuje love

Saskia

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 8:40
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Prosze bardzo, powoli wydaje sie, ze dzieki tej metodzie nasze sera i inne zabiegi moga spotegowac swoje dzialanie yes

marzena

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 8:45
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Znalazlam narzedzia tortur
http://www.transitionspmc.com/needling.htm
Ide spac. Mam nadzieje, ze mi sie nie przysnia Laughing

Saskia

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 9:06
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dla uspokojenia osob ktore sa tym tematem zainteresowane Wink otoz wszelkie przyrzady do domowego uzytku sa bardzo delikatne - tylko medyczne powoduja zasinienie i dluzsze dochodzenie do siebie, kosmetyczne mozna stosowac jak juz pisalam codziennie, nie maja wiec wplywu na zly wyglad twarzy zaraz po jego wykonaniu Razz

lenna

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 19:14
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Saskia, ja jestem zainteresowana, tak wiec napisz wiecej technicznych szczegolow - na jaka glebokosc wbijasz igly, pod jakim katem, jak gesto i tak dalej... tak sobie mysle, ze dobrze mogloby sie to komponowac z plump serum, punktowo Wink

Saskia

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 19:40
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Fajne pytania Lenko...pod jakim katem rotfl smieje sie, bo wyobrazilam sobie, ze mam to podac w stopniach Laughing Ja, jak to ja, wszystko robie moja ulubiona metoda czyli "na oko" Wink, igla ma ostrze, wprowadzam je do konca -czyli tak zeby zakrylo swiatlo igly, kurcze nie wiem jak to wyjasnic, ono jest tak sciete poprzecznie- niestety nie moge podac ile to jest, ale glebiej boli, wiec Cool, igle wbijam pod minimalnym nachyleniem co 2 mm (na oko). Na konkretnej zmarszczce jest to kilka wkluc wzdluz zmarszczki. Niestety naklucia krwawia - po jednej kropelce, po zabiegu nie trzemy, tylko delikatnie usuwamy kropelki jesli takowe sa platkiem ze spirytusem, pare minut pozniej nakladam serum z wit.C. Oczywiscie przed zabiegiem wybrane miejsca dezynfekujemy takze spirytusem, nie wolno uzywac tej metody w miejscach gdzie mamy na przyklad wykwity ropne, albo bardzo zanieczyszczona cere, bo mozemy sobie tylko narobic klopotu rozprowadzajac bakterie w glebsze rejony skory Idea Exclamation Ja juz nie bede tego robic, tylko kupie ten sprzet, podobno w ogole skora nie krwawi - to ma duzy plus, w zasadzie sa same plusy, wiec lepiej jednak nie zachecam do moich eksperymentow - zrobil sie z tego skin needling w wydaniu medycznym, dobrze ze to boli, bo dzieki temu ograniczylam sie tylko do 2 kreseczek zmarszczkowych i nie poszlam na calosc Laughing Shocked

marzena

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 19:57
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A co z kreseczkami? Sa? Nie ma? Lepiej - gorzej?

Saskia

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 20:06
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

To chyba za krotko Rolling Eyes, nastepenego dnia wlasciwie nie ma sladu po "zabiegu", ja sobie tego nie odpuszcze, bo widze sens w tej metodzie przy uzyciu roll-cit kosmetycznego, widzialam takze na zdjeciach fajne efekty na brzuchu, wszystkie preparaty o niebo lepiej sie wchlaniaja, jesli skora jest lepiej ukrwiona - a po zabiegu jest, to na pewno bedzie w lepszej kondycji, z iglami juz skonczylam przygode Cool

Alex

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 21:45
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Saskia, namierzyłaś jakiś konkretny roll-cit do kupienia?
Też mam ochotę na takie torturki Wink .
Choć może niekoniecznie doprowadzające do stanu ze zdjęć z linku Marzeny Rolling Eyes .

Saskia

Wysłany: Czw Lis 23, 2006 22:12
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak...nie wroce juz do wczorajszych poszukiwan, a mialam taka fajna stronke Evil or Very Mad, jakas drematolozka miala w sprzedazy 2 rodzaje kosmetycznych - jeden z liczba 8 - to chyba bardziej do ciala, a drugi 4 do twarzy (ten mi pasowal), ALE NIE MOGE TEGO ZNALEZC TERAZ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jutro na spokojnie poszukam, cena okolo $115

lenna

Wysłany: Pią Lis 24, 2006 11:47
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Saskia napisał:
Fajne pytania Lenko...pod jakim katem rotfl smieje sie, bo wyobrazilam sobie, ze mam to podac w stopniach Laughing

Lubie konkrety Cool O kat nachylenia pytalam, bo w roll cit igielki nie sa chyba ustawione pionowo, poza tym gdzies mi mignelo, ze kat jest wazny - chodzi o zerwanie starych wlokien kolagenowych czy cos w tym stylu Wink
Metoda tez mnie przekonuje, chociaz wolalabym, zeby krew nie ciekla (probowalas Saskio z lodem?). Z zakupami poczekam na wasze wrazenia, w sumie i tak interesuje mnie glownie punktowe stosowanie.
A na przyszlosc - zdjecia zawsze sie przydadza. Kupa gladkich teorii nie robi takiego wrazenia jak jedna mala wygladzona zmarcha Wink

zambezzi

Wysłany: Pią Lis 24, 2006 12:36
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie, czy zrosty po zastrzykach na poopie również można ponakłuwać. Moja mam anie nadążała z masowaniem i mam trochę dziur. Niestety byłam niezłym chorowitkiem, a co chwilę byłam kłuta.

Chętnie zastosowałabym tę metodę, ale na razie w tym miejscu.

Poly

Wysłany: Pią Lis 24, 2006 14:14
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja takze chce ten waleczek z igielkami. Tylko jak one takie drogie to zlozymy sie i ustalimy grafik Laughing .

Tak na logike to chyba mozna wszytsko ponakluwac :zmarszczki, blizny, wszelkie niedoskonalosci Rolling Eyes .

Strona 1 z 75
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Problemy skórne
Idź do strony 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Następny
Skocz do: