nazwa:   
hasło:     
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
rejestracja szukaj wiadomości profil

Ujędrnienie piersi

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Ogólna tematyka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Zobacz poprzedni temat / Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Poly

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 19:30
Temat postu: Ujędrnienie piersi
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam ,że kupię Czerwona koniczynę, ze względu, że jest jedną z trzech roślin, któe zawieraja największa dawkę fitoestrogenów. Obecnie przeporwadzam kurację na pojędrnienie piresi i zaczęłam wlewać w siebie mnóstwo ziółek i także tabletek.
Więc jak zauważę jakieś efekty pojędrnienia piersi i regeneracji to napiszę.
chociaż przy takim zestawie róznych ziółek trudno będzie mi wyodrębnić czyja to zasługa Rolling Eyes , ale spróbuję Wink

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izolda

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 20:18
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak gdzie jest o ujędrnianiu piersi tam ja sie odrazu zjawiam Cool
Poly co to za tajemnicze zioła i tabletki.
Też sie troszke tym tematem interesuję wiec moze podziałamy razem.
Jestem otwarta na każde eksperymenty Wink

Poly

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 17:38
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Izolda napisał:
Tak gdzie jest o ujędrnianiu tam ja sie odrazu zjawiam Cool
Poly co to za tajemnicze zioła i tabletki.
Też sie troszke tym tematem interesuję wiec moze podziałamy razem.
Jestem otwarta na każde eksperymenty Wink

Rozumiem że chodzi o eksperymenty z pojędrnieniem biustu Idea .
Odezwę sie na pw, poniewaz to forum nie dotyczy chyba piersi Wink .

iwcia74

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 19:50
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Babki, ujędrnieniem napewno wszystkie są zainteresowane, trza osobnego wątku i wszystkie się bedziem ujędrniać Embarassed

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer gadu-gadu
lenna

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 20:33
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nowy wątek wydzieliłam.

Poly stresuje się chyba przeze mnie, bo część szczegółów kligmannowych zostawiam dla siebie albo w ruch idzie pw, ale forum dotyczy wszystkiego na co jest zapotrzebowanie, więc spokojnie babki piszcie Twisted Evil

Izolda

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 22:01
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja powoli moge tu zamieszczać sposoby na ujędrnianie piersi-oczywiscie te naturalne.
Są wypróbowane i naprawde fajne, nie czynią cudów ale poprawiaja wyglad skóry i samych piesi.
Ps.Najlepiej nadaja sie do kobietek które nie rodziły i nie karmiłySmile

moni

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 10:42
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Do takich kobitek sie woele nadaje, a co z tymi co karmily, bo ja sie do takich zaliczam. Ja juz stwierdzam, ze nie ma nic na sile, powoli samo sie ujedrni, pewnie nie do tego stopinia co przed ciaza, ale trpoche napewno. Sama sie jakos niespecjalnie ujedrniam. Wmasowywuje balsam taki jak na cale cialko, niekoniecznie ujedrniajacy. Kupilam w PL serum Eveline do biustu, czy dziala trudno stwierdzic. Ostatnio sie wogole niesmaruje bo upaly straszne i zaraz to wszystko wypacam.

perfecta

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 14:38
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nio...kremik koniecznie. Ja jeszcze proponuję ćwiczonka. Na wizażu, w fitnessie masa tego. A przy nakładaniu kremików masażyk : delikatnie paluchami ósemka wokół piersiątek. Ze 30 tych ósemek.

Hokus

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 15:10
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

O, to jest bardzo cenny topik Smile

Z tego, co robię dla piersi to mogę wymienić: tretinoina (1 raz na tydzień - 2 tygodnie), czasem lekki kwas mlekowy (tak 3 max 5% - więcej % kwasu spróbuję może jesienią), no i masaż przy myciu + ćwiczenia na wzmocnienie/utrzymanie mięśni klatki piersiowej. Sera stosuję na szyję, dekolt i piersi te same co na twarz, czyli C&E z lecytyną i FA, B3, kwas hialuronowy i jakiś olej roślinny z wit. A.

Z suplementacji to akurat nic specjalnego w tym kierunku nie stosuję, a ciekawa jestem co Wy ewentualnie bierzecie thinking

U siebie zauważyłam duże zmiany w wyglądzie piersi w zależności od fazy cyklu - im bliżej okresu, tym są jędrniejsze, a jak się już okres zacznie to nagle opadają Wink

Podobno zimny prysznic działa cuda, ale wiem tylko z teorii, bo sama nie mogę się na niego zdobyć scare

Poly

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 15:59
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie stosuję wewnętrzną i zewnętrzną kurację poprawiającą wygląd piersi.
Oprócz wyżej wymienionych serów i tretinoiny są sposoby wypełnienia piersi, bardzo dobre efekty przynoszą u kobiet także, które karmiły piersią Idea .
Otóz kuracja polega na jedzeniu i traktowaniu z zewnątrz wszelkimi ziółkami i wyciągami, które zawierają fitoestrogeny.
Są to naturalnie wystepujące związki roślinne, które działają podobnie do estrogenów , ale o wiele, wiele słabiej.
fitoestrogeny występuja głównie w roślinach strączkowych, fasolach, przeróznych roślinach i ich częściach.
Jednym z bogatszych źródeł fitoestrogenów jest soja, czyli izoflawony sojowe, które używamy do serów, następnie wyżej wymieniona czerwona koniczyna, także oleje uzyskane z nasion, największe zródło znajduje się w oleju z lnu, nastepnie reszta: czyli sezam, dynia, słonecznik itd.
Jest wiele preparatów na naszym rynku juz gotowych w aptekach, które są polecane dla kobiet w menopauzie (monoplant soya) lub dla mężczyzn na prostate, któe zwierają fitoestrogeny.
W sklepie zielarskim jest wiele wyciągów z roslin, któe zaiwerają fitoestrogeny,a kosztują 2-3 zł. , pijemy je jak zwykłą herbatkę.
Podstawą takiej kuracji jest koper włoski do którego dołączamy preparaty z fitoestrogenami , obowiązkowo oleje z nasion.
Jak wiadomo koper jest polecany podczas karmienia a jego rola polega na powiększeniu gruczołów piersiowych.

Nastepna sprawa obowiązkowa to masaż. Musimy sporządzić miksturkę do masażu, jako bazę używamy oleju roslinnego , możę być także oliwka. Ja polecam oliwkę z Rossmana dla ciężarnych wychodzi tanio a w dużej pojemności. Nastepnie dodajemy olejki eteryczne, które pomogą w rozgrzaniu piersi, i dzięki czemu zostanie spalany testosteron , który znajduje się w komórkach.
Proporcje i rózne kombinacje znajdują się z Wizażu w dziale oleje eteryczne.
Masaże wykonujemy regularnie ,codziennie, jedynie rezygnujemy przed okresem, kiedy gruczoły sa nabrzmiale.
Warto do takiego olejku do masażu dodać oprócz ol. eterycznych wiesiołe, wit. E i A.
Zacznamy od najmniejezych dawek herbatek czy juz umieszczonych wyciągów w kapsułkach, nastepnie zmniejszamy. Kiedy zauwazamy ,że nasz organizm przestaje reagować robimy przerwę 2-3 tygodniową i następnie wracamy do kuracji.
Ja wyrzuciłam wkładki ze staników, ponieważ one deformują i gniotą piersi, jednynie cienkie materiałówe, natosmiast jakieś cuda silikonowe , które wkłada się w staniki nalezy powyjmować lub poduszki.
Ważna jest sprawa odpowiedniego stanika. Większośc kobiet nosi za małe miseczki a za duzy obwód pod biustem, które także prowadzą do zmiany kształtu naszego biustu na gorsze, nawet powstawanie rozstępów. Sama sprawdziłam to na sobie i to prawda Wink .

Izolda

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 19:53
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoje strony polecam do masażu oleje z zarodków pszennych z zardków kukurydzianych mają właściwości ujędrniajace.

Tu znajdziecie przepisy na oliwki do masazu z olejkami eterycznymi.

http://www.republika.pl/aromatic/aromaterapia/dlaurody.htm

http://www.jaworek.net/kosmetyki/recepty_masaz.php

lenna

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 11:58
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Poly napisał:
Ważna jest sprawa odpowiedniego stanika. Większośc kobiet nosi za małe miseczki a za duzy obwód pod biustem, które także prowadzą do zmiany kształtu naszego biustu na gorsze, nawet powstawanie rozstępów. Sama sprawdziłam to na sobie i to prawda Wink .

Poly, możesz niekumatego człowieka oświecić jak się to robi? Czytałam o jakieś pani Hani z W-wy, która potrafi upakować B do double D, czego efektem jest namiot, a właściwie dwa, no i że tak właśnie powinno być Razz
No więc pytanie brzmi: CZYM się wypełnia większy stanik Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez lenna dnia Wto Sie 28, 2007 21:40, w całości zmieniany 1 raz

mysia.8

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:31
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

własnymi piersiami zebranymi spod pach i częściowo z pleców Wink poza tym przy mniejszym o 5-10 cm niż zwykle obwodzie stanika piersi wydają się większe, więc jest co wypełnić

mysia (niegdyś stała klientka pani Hani, aczkolwiek moja noga więcej tam nie postanie)

Hokus

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:39
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z tego, co ja wiem i co też przetestowałam na sobie, to w kwestii staników ważne jest, żeby:
- miseczka obejmowała dokładnie całą pierś i to jeszcze z zapasem (tzn. pod biustem powinna zostać wolna przestrzeń ok. 1 palca - pomiędzy piersią a fiszbiną, sama fiszbina z boku, czyli pod pachą powinna sięgać tak daleko, by trafiała za pierś a nie na niej jeszcze - bo wtedy deformuje, u mnie to oznacza fiszbinę boczną pod pachą czyli pośrodku przekroju bocznego tułowia)
- stanik dobieram tak, żeby najpierw zapinać go na pierwszą haftkę, jak gumki osłabną, to na drugą czy trzecią.

Jeśli dobierze się stanik tak, żeby miseczka pasowała j.w., to siłą rzeczy rozmiar będzie spory. Dodatkową regulację robię ramiączkami. Staników używam tylko miękkich, bo w usztywnianych jakoś źle się czuję - niewygodnie mi. Nom, to tyle, co ja wiem w temacie, który przyznam, że żywo mnie interesuje Smile szczególnie metody dobierania staników - jeśli są jakieś jeszcze sposoby praying albo triki, żeby dobrać je szybciej - jak wejdę do sklepu, to zanim coś dobiorę to trwa i trwa.... Rolling Eyes

agaku

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:45
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

mysia.8 napisał:

mysia (niegdyś stała klientka pani Hani, aczkolwiek moja noga więcej tam nie postanie)

Hm, a mogę zapytać dlaczego?

Hokus

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:49
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

mysia.8 napisał:
własnymi piersiami zebranymi spod pach i częściowo z pleców Wink

rotfl

Jakie p. Hania miała jeszcze myki na idealne dobranie stanika - możesz coś napisać Smile

Z tego co ja wiem, to bywały u niej straszne kolejki i bardzo wygórowane ceny - jeśli wie się jak, to można samemu dobrać stanik przecież.

mysia.8

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

agaku napisał:

mysia.8 napisał:

Hm, a mogę zapytać dlaczego?

trafiłam na zły dzień pani Hani Evil or Very Mad
Ci co u niej byli wiedzą że jest dość szorstka, ale tego dnia chyba przeszła samą siebie, w każdym razie chamstwa, wrzasków i poniżania nie będę tolerować
poza tym p. Hania sprzedała mi za sto kilkanaście zł biustonosz firmy Dalia, który parę dni później znalazłam w sklepie via net za 48 zł
bez względu na moja obecną opinię o niej, polecam każdej kobiecie która mieszka niedaleko Wa-wy wizytę u niej, choćby jednorazowo i w ramach dowiedzenia się jaki się powinno nosić rozmiar stanika

lenna

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 13:56
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Próbowałam przejść właśnie od teorii do praktyki i chyba to naciąganie ciała z pleców to jakaś skomplikowana wschodnia technika Mr. Green
Spod pachy trochę dam radę, ale na DD na pewno się nie uzbiera Crying or Very sad Wink Ale rozumiem w czym rzecz przynajmniej.
Hm, a tak w ogóle to o ile wpływu grawitacji nie zauważam, to jednak lekkie zezowanie na boki - owszem. Będę w takim razie wygarniać Smile

mysia.8

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 14:06
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenno, spróbuj jeszcze mocniej ściągnąc (skrócić) ramiączka

Hokus

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 14:08
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:
Próbowałam przejść właśnie od teorii do praktyki i chyba to naciąganie ciała z pleców to jakaś skomplikowana wschodnia technika Mr. Green

rotfl ćwiczenie czyni mistrza blheehee very happy + nadzieja - wiadomo - niedzowny zestaw dla wszystkich próbujących Mr. Green

przytulanko - znowu nie mogłam się powstrzymać very happy

Hokus

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 14:16
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Poly napisał:
Nastepna sprawa obowiązkowa to masaż.

Poly, a ile mniej więcej czasu wykonujesz taki masaż?
(ja robię najpierw w trakcie mycia, a potem po - wcierając sera z olejem, ale to trwa max 5 minut Rolling Eyes - potem mnie po prostu ręce bolą). Znalazłam kiedyś masażystę, który wykonywał masaż piersi ujędrniająco-detoksykujący bodajże, ale pomysł żeby wybrać się do tego pana nie zyskał akceptacji mojego męża i darowałam to sobie.

lenna

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 15:01
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

mysia.8 napisał:
Lenno, spróbuj jeszcze mocniej ściągnąc (skrócić) ramiączka

Będę walczyć Mysiu, dzięki Smile

Chwilowo czuję się raczej mało komfortowo (zapięłam się najciaśniej jak się dało), ale nadziei mi nie brakuje. Chyba jednak inny sprzęt będzie potrzebny, a nie push up Wink

Izolda

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 15:50
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hokus napisał:
Z tego, co ja wiem i co też przetestowałam na sobie, to w kwestii staników ważne jest, żeby:
- miseczka obejmowała dokładnie całą pierś i to jeszcze z zapasem (tzn. pod biustem powinna zostać wolna przestrzeń ok. 1 palca - pomiędzy piersią a fiszbiną, sama fiszbina z boku, czyli pod pachą powinna sięgać tak daleko, by trafiała za pierś a nie na niej jeszcze - bo wtedy deformuje, u mnie to oznacza fiszbinę boczną pod pachą czyli pośrodku przekroju bocznego tułowia)
- stanik dobieram tak, żeby najpierw zapinać go na pierwszą haftkę, jak gumki osłabną, to na drugą czy trzecią.

Jeśli dobierze się stanik tak, żeby miseczka pasowała j.w., to siłą rzeczy rozmiar będzie spory. Dodatkową regulację robię ramiączkami. Staników używam tylko miękkich, bo w usztywnianych jakoś źle się czuję - niewygodnie mi. Nom, to tyle, co ja wiem w temacie, który przyznam, że żywo mnie interesuje Smile szczególnie metody dobierania staników - jeśli są jakieś jeszcze sposoby praying albo triki, żeby dobrać je szybciej - jak wejdę do sklepu, to zanim coś dobiorę to trwa i trwa.... Rolling Eyes

To dla mnie czarna magia.
A swoja droga ciekawa jestem jak dobiera sie stanik kiedy ma się spora róznicę w wielkości jednej z piersi?

Izolda

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 15:53
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Co do masażu ja mam taki

http://www.wizaz.pl/images/masaz/szczotka/biust...omasaz_biustu.jpg

http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm

Ale zeby którykolwiek dawał jakieś efekty to nie sądze.Ja sie masowałam 2 razy dziennie przez jakieś 3 miesiace.

Poly

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 16:21
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Lenna napisał:
Poly, możesz niekumatego człowieka oświecić jak się to robi? Czytałam o jakieś pani Hani z W-wy, która potrafi upakować B do double D, czego efektem jest namiot, a właściwie dwa, no i że tak właśnie powinno być Razz
No więc pytanie brzmi: CZYM się wypełnia większy stanik Rolling Eyes

Takim cudem z B można przejść na D, kiedy powiedzmy nosimy rozmiar
75B i zmniejszamy obwód pod biustem i wychodzi 65D.
Ja na przykład zawsze nosiłam 75A i odkąd pamiętam po bokach wbijały mi się druty w piersi. Myslałam ,że to tak ma być, poniewaz pewnie mam jakieś niewymiarowe piersi Confused . Kiedyś kupiłam stanik o rozmiarze 70B i o dziwo lezy idealnie . Nic mi się nie wbija i nie pije, a zaznaczę,żę pod biustem mam 77 cm. więc wg rozmiarówki powinnam nosić 75. Ale jak zawsze nosiłam ten 75 to po pewnym czasie rozciągał mi się stanik i podczas chodzenia przesuwały się miseczki.
Teraz nic mi się nie przesuwa i jak rano założę stanik to piersi w nim siedzą cały dzień Wink .
A większy satnik wypełnia się piersiami, ale całymi, a nie jak to zawsze bywa że częścią, a reszta jest zgnieciona.
Też muszę się kiedyś wybrać do tej pani Hani jak będę w okolicy Wa-wy, może w rzeczywistości noszę C Laughing (chyba niemozliwe).
Zanm dziewczyne , która nosiła A a jak poszła do pani Hani to wyszła z miseczką C. Także inny, kiedy dziewczyna nosiłą B a wyszła z miseczką E!

Hokus napisał:
Poly, a ile mniej więcej czasu wykonujesz taki masaż?
(ja robię najpierw w trakcie mycia, a potem po - wcierając sera z olejem, ale to trwa max 5 minut - potem mnie po prostu ręce bolą). Znalazłam kiedyś masażystę, który wykonywał masaż piersi ujędrniająco-detoksykujący bodajże, ale pomysł żeby wybrać się do tego pana nie zyskał akceptacji mojego męża i darowałam to sobie.

Ja łączę dwa masaże, najpierw wykonuje polecany na Wizażu przez dr i jest to masaż , który wykonuje się w gabinetach. Ale ten wykonuje ok. dwa razy w tygodniu, ponieważ nie jest to tylko masaż piersi ale także całej klatki piersiowej.
A codziennie wykonuje min. 200 kółek, jak wiadomo czym więcej tym lepiej.
Także wykonuje jeszcze dociskanie, czyli składam ręcę jak do modlitwy przed klatką piersiową , łokcie na tej samej wysokości i ciśniemy dłoń od dłoń ,daję rade do 100 razy.

Na prawdę te ćwiczenia i masażę przynoszą efekty, piersi są bardziej sterczące Razz .

Izolda napisał:
A swoja droga ciekawa jestem jak dobiera sie stanik kiedy ma się spora róznicę w wielkości jednej z piersi?

W jedną miseczkę wkładamy wkładkę a w druga nie.

lenna

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 16:50
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzięki Poly, muszę jeszcze przetrawić sprawę, znalazłam też artykuł o pani Hani Cool ze szczegółami oczywiście, poczytajcie koniecznie:

Jak biegnę, to mi łopoce rotfl
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,55341,845666.html

A to pani Hania?
http://www.claudia.pl/claudia2/index.jsp?place=...106&page=text

Hokus, do zimnej wody można się przyzwyczaić, a nawet polubić. Gdyby nie zimny prysznic co chwilę, to upiekłabym się w te upały na pasztet. Możesz sobie pomóc na początku robiąc masaż od dołu do góry. Potem jest już tylko lepiej Wink

moni

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 18:13
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Izolda napisał:

Hokus napisał:

To dla mnie czarna magia.

To proste jako stara weteranka z asymetria powiem tak samo , tylko ze dobierasz na ta duza piers i najlepiej do tego nadaja sie staniki z usztywniana miseczka, ostatecznie mniej usztywniane, ale z poduszeczkami. Wycuagasz taka posuszeczke z tej duzej piersi a w tej mniejszej zostawiasz i ramoczako gdzie jest duza piers musi byc mocniej podciagniete zeby obie piersi byla na tym samym poziomie.

To pisalam ja stara weteranka z asymetria heheh

iwcia74

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 20:28
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hokus napisał:

No tak ale jeśli się nosi 70 pod biustem (zaznaczę że powinnam nosić 65 ale takich nie progutują ja mówił mój młodszy brat) i w chwili zakupu jest dobry tylko jak zapnę się na tą najciaśniejszą haftkę? Dla mnie to jest główny problem, wiem jaki mam rozmiar i wiem w jakm staniku jest m ladnie i wygodnie. Tylko ich jest tak mało na rynku. No i niema 65...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer gadu-gadu
Izolda

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 20:45
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Iwcia ja miam ten sam problem.65 pod biustem nie spotkałam nigdy.
Ja naszczęscie umiem szyć i poprostu sama sobie zwęzam staniki.
He he i właśnie zmobilizowałam się i pozwężałam sobie prawie wszystkie staniki pod biustem Very Happy

Numer z wkładkami stosowałam przed ciąża i karmieniem:)

Kieszonki na wkładki maja jedynie staniki nie zabudowane ja w tej chwili musze takie nosić.

Dziewczyny czy któraś z was stosowała z pozytywnym rezultatem tretinoinkę na biust?

Ja bardzo byłam zadowolona z rezultatów stosujac masaż kostkami lodu.
Zamiast wody zamrażałam wyciag wodny z siemienia,żywokostu,nasion wiesiołka, kozieradki i mięty.

Swietnie też wygląda skóra po maseczce z lanoliny, żółtka i miodku.
Nakładałam ja sobie przez kilka nocy pod rząd a rano zmywałam.Super nawilża i odżywia skórę ale smierdzi.

czikuś

Wysłany: Sro Lip 19, 2006 10:12
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam, że tekst p.Hani, że biustów A prawie nie ma to jakaś totalna przesada. Ja zawsze mocno ściśnięta pod biustem jestem, co jakoś mi biustu o 3 nr nie powiększyło. Aż przykro jak się coś takiego czyta, szczególnie, że mam koleżanki, które naprawdę nie mają co do stanika włożyć. Bo mnie się B zdażyło, ale nie dlatego, że biust mi się magicznie powiększył tylko dlatego, że z biustonoszami jak z butami. Raz kupisz 37 a innym 38 rozmiar rozmiarowi w różnych firmach nierówny. I jeszcze jedno. Jak się idzie kupować stanik przed okresem, kiedy piersi puchną, to można się ucieszyć, że o kurcze ale ja mogę nosić większy, a później się okazuje, że piersi w staniku fruwają. Poza tym nie każdej kobiecie biust wyrasta spod pach i nie ma co tam spod nich wyjmować Smile

Strona 1 z 24
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Laboratorium Urody Strona Główna » Ogólna tematyka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Skocz do: